Papirkimų skaičius sumažėjo ir šalyje, ir rajone

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Minint Tarptautinę korupcijos dieną, šalies policijos departamentas informavo, kad per šiuos metus gerokai sumažėjo bandymų papirkti policijos pareigūnus skaičius. Gerokai mažesnis jis užfiksuotas ir mūsų rajone.

Situacija skaičiais

Per vienuolika šių metų mėnesių iš viso Lietuvos policijos įstaigose užregistruotas 771 atvejis (per praėjusių metų tą patį laikotarpį 837), kai buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl bandymo papirkti policijos pareigūnus.
Papirkimų skaičius gerokai sumažėjo ir Telšių vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, kuri apima Akmenės, Mažeikių, Kelmės ir Telšių rajonus – nuo 34 bandymų papirkti pernai iki 19 atvejų šiais metais. Mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo šiais metais tris ikiteisminius tyrimus dėl bandymų papirkti, pernai jų buvo iš viso penki, užpernai – septyni, 2012 metais – šeši.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Papirkimų skaičius sumažėjo ir šalyje, ir rajone”

  1. Komentatorius parašė:

    Kiekvienais metais aš laukiu tos statistikos, tai yra puiki proga pasijuokti. Man tikrai įdomu, ar per rytinius jie gauna nurodymus, kad per savaitę/mėnesį, reikia bent vieną prigauti, kuris siūlo kyšį? „Mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo šiais metais tris ikiteisminius tyrimus dėl bandymų papirkti“, tai jie per dieną pasiima kokį 20-30 kyšių, o čia per metus būna iki 7 atvejų. Jiems patiems nėra juokinga?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto