Parama: vienus džiugina, kitus piktina

„Bitutės“ lopšelio-darželio vaikai džiaugiasi nauja atrakcija, paramos skyrimo užkulisiai jų nejaudina. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Šešios rajono ugdymo įstaigos pateko į linksniuojamųjų sąrašą dėl paramos gavimo iš akcinės bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“. Esą šios bendrovės malonės sulaukusios vien dėl to, kad jų vadovai atstovauja Socialdemokratų partijai.
Įstaigų vadovai kratosi tokių kaltinimų ir tikina, kad niekas jiems netarpininkavo.
Švietimo skyriaus vedėjo Apolinaro Stonkaus teigimu, koks skirtumas, kokiu būdu atėjo pinigai, svarbu, kad jie atiteko vaikams, o ne nusėdo kur kitur.

Pastaruoju metu dėl AB „Lietuvos geležinkelių“ paramos skirstymo verda aistros. Išskirtinio dėmesio sulaukė Vilkaviškio rajono ir kai kurios Mažeikių rajono ugdymo įstaigos.
Tokia parama mūsų rajonui siejama su Mažeikių rajono Savivaldybės tarybos nariu, kuris dirba  ministro pirmininko patarėju susisiekimo klausimais Dariumi Jarmantavičiumi. Pats Premjeras Algirdas Butkevičius į Seimą kandidatuoja Vilkaviškio vienmandatėje apygardoje.
Abu politikai yra socialdemokratai, kaip ir mūsų svarbiausi rajono valdžios žmonės: Savivaldybės meras Antanas Tenys, viena iš vicemerių Irena Macijauskienė, Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius.
BNS paviešintoje informacijoje skelbiama, kad paremtos šešios mūsų rajono įstaigos.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

9 Atsakymai į “Parama: vienus džiugina, kitus piktina”

 1. skaitytoja parašė:

  „Švietimo skyriaus vedėjo Apolinaro Stonkaus teigimu, koks skirtumas, kokiu būdu atėjo pinigai, svarbu, kad jie atiteko vaikams, o ne nusėdo kur kitur“… Kažkiek atiteko vaikams, o kur nusėdo kiti?

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Ar Auksodės bajorija gavo duoklę už nuardytus geležinkelio bėgius? Ar dėl tos masažinės kėdės buvo gydytojai šokdinami, kai Jarmantavičiaus seseriai ausytė skaudėjo?

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Gerb.vija.Auksodė mums visiškai neužkliūva. Tik principiniai dalykai kliūva.

 4. To patarimas parašė:

  pirmiausia reikia įstoti į partiją , po to pasižvalgyti gal koks dėdė kur nors ,,prasimušo“ į šiltą kėdę ir vartai atsidaro…

 5. Patarkite parašė:

  Noriu paramos. Kaip Tapti Jarmantavičiaus draugu?

 6. vija parašė:

  ko jums užkliūva ta AUKSODĖ ? sugebėkite jūs taip tvarkytis gausit ir jūs,,,ten viskas daroma žmonių gerovei,nepavydėkit, žinokit pavydas sunaikina žmogų…

 7. to Vardas parašė:

  Mažeikiuose Auksodė, kaip Druskininkuose Vijūnėlė

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Pažiūrėkit tiesai į akis: Bitutė, Račkauskas, Tirkšlai, Seda. Čia tik maži trupinėliai nubyrėjo. Didysis pyragas Auksodėje nusėdo. 10 000 vien mero martelės masažinei kėdei išleista.

 9. Mamytė parašė:

  Tie socdemai kažkoks užburtas ratas Mažeikiuose… ne veltui visa parama nusėda ant „Bitutės“ darželio, o kiti darželiai tik špygą gauną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto