Parašų nepristatė tik vienas kandidatas į merus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienį pretendentai būti kandidatais į Savivaldybės tarybos narius ir kandidatais į merus savivaldybių rinkimų komisijoms turėjo pristatyti juos palaikančių rinkėjų sąrašą.
Mažeikiuose parašų nesulaukta tik iš vienintelio pretendento į mero postą – savarankiškai save kandidatu išsikėlusio Zigmo Pakalniškio.

Iki sausio 20 d. savivaldybių rinkimų komisijoms turėjo būti pateikti pretendentų į kandidatus iškėlimą palaikančių rinkėjų parašai, kuriuos patikrinus kandidatai bus registruojami dalyvauti rinkimuose.
Mažeikiškiams kandidatams „kvota“ – 350 parašų. Tačiau, atsižvelgiant į Vyriausiosios rinkimų komisijos rekomendacijas, buvo siūloma surinkti dvigubai daugiau parašų. Mažeikiškiams buvo dalijami lapai su galimybe pasirašyti 720 rinkėjų.
Palaikančiųjų parašai turėjo būti baigti rinkti iki pirmadienio 17 valandos. Juos pristatyti rinkimų komisijoms reikėjo per antradienį.

Plačiau apie tai skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Parašų nepristatė tik vienas kandidatas į merus”

 1. apas parašė:

  Netvarkingas tinklapis.Prie straipsnio pavadinimo parašyta,kad yra 5 komentarai.,o paspaudus „Visi komentarai“ nerodomi jie.Kodėl?Be to,rašoma,kad plačiau skaityti laikraštyje „Savaitė“,o kodėl tą „platumą“ nepaskelbti už dienos ar dviejų,kai tas laikraštis pasirodo.

 2. PAKALNIŠKIO parašė:

  vietoj paduočiau tokius į teismą, kur kitus viešai vadalom vadina ir kompensacijos paprašyčiau.

 3. Jonis parašė:

  Ir vel ubago laikrastelis skelbia reklama ,ko gero reklaminiai leidiniai biski ir mokescius kitokius turi moket negu normalus laikrasciai ,kas yra pasikaustes siuo klausimu ir gali pakonsultuot ,nes visi straipsniai Anonsas o tai REKLAMA ponuliai

 4. haha parašė:

  kas uz toki gali pasirsyt :) nebent as debilas :))))))))))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto