Parašų pakako politikams tęsti rinkimų kovą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį buvo paskutinė diena, kai savivaldos rinkimuose dalyvaujančios partijos ir visuomeniniai komitetai turėto pristatyti iš gyventojų surinktus parašus. Jokių pasikeitimų neįvyko, parašus pavyko surinkti visiems, tad politinių dalyvių rinkimuose sąrašas Mažeikių rajone liks toks pats – septynios partijos ir vienas visuomeninis komitetas.

Mažeikių rinkimų apygardos komisijos pirmininko pavaduotojas Romualdas Milevičius informavo, kad rinkimuose dalyvaujančios partijos ir visuomeniniai rinkimų komitetai turėjo surinkti po 350 palaikančių rajono gyventojų parašų. Nors ir teko dalį parašų išbrokuoti, tačiau reikiamo skaičiaus pakako visiems.
Iš viso politikus savo parašais parėmė beveik penki tūkstančiai rajono gyventojų.
Per savaitgalį visi sąrašai buvo patikrinti, pirmadienį jie pateikti Vyriausiajai rinkimų komisijai.
Daugiausia – 736 – parašų surinko visuomeninis rinkimų komitetas „Mažeikių pavasaris“. „Tvarkiečiai“, socialdemokratai ir konservatoriai – beveik po 700. „Valstiečiai“ – šiek tiek per 630, Centro partija – 530. Mažiausiai parašų pateikė liberalai ir „darbiečiai“ – atitinkamai 411 ir 469.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

5 Atsakymai į “Parašų pakako politikams tęsti rinkimų kovą”

 1. man parašė:

  labai patiko pirmas straipsnelio pavadinimo žodis …ne ten sukirčiavau, ir , o Dievulėli- atsivėrė tikra mažeikių “politikų” esmė :DDDDDDDDDD.

 2. Vija parašė:

  Gerrbiamieji, atsiverskit tos ale politinės partijos ar judėjimo Mažeikių pavasaris, kuriai vadovauja Sungaila sąrašą . Nariai vyrai, žmonos ir vaikai. Žodžiu šeimų partija DDDDDDDD

 3. Brolis parašė:

  O man sakė , kad RIMKIENĖ visus parašus suklastojo , tai gal reikia pradėti tyrimą

 4. vatas parašė:

  balsuokim uz LINA RIMKIENE

 5. o taip gyrėsi parašė:

  o Lina Rimkienė gyrėsi, kad surinko apie 900, pasirodo tik 700 :) taip ir yra iš tų didelių pagyrų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto