Pardavėja pasisavino prekių už 9 tūkst. litų

Turto pasisavinimo aplinkybes narplioja rajono policijos komisariato kriminalistai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Per du mėnesius, kaip įtariama, pardavėja bendrovei padarė daugiau kaip devynis tūkstančius litų nuostolio. Turto pasisavinimo aplinkybes narplioja rajono policijos komisariato kriminalistai.

Pinigų nemokėjo

UAB „Titma“, kuriai priklauso Draugystės gatvėje esanti parduotuvė „Aibė“, vadovams sukėlė įtarimų šios parduotuvės 22-ejų metų pardavėjos darbas. Atlikus reviziją buvo nustatyta, kad pardavėja, būdama atsakinga už parduotuvėje esančias prekes bei darbą kasoje, ėmė prekes, nesusimokėdama už jas, neregistravo kasos aparatu įvykdytų atsiskaitymų už prekybos operacijas, grynųjų pinigų įnešimo.

Vyksta ikiteisminis tyrimas

Bendrovės skaičiavimu, pardavėja per du mėnesius pasisavino prekių už daugiau kaip devynis tūkstančius litų. Šiuos nuostolius darbuotoja padarė nuo birželio iki rugpjūčio.
Pareigūnams, kurie pradėjo ikiteisminį tyrimą, pateikta revizijos ataskaita bei filmuota medžiaga. Už turto pasisavinimą gresia viešieji darbai, bauda arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

3 Atsakymai į “Pardavėja pasisavino prekių už 9 tūkst. litų”

  1. neprivalomas parašė:

    Jauna pardavėja nesutiko su vadovo reikalavimais atlikti kai ką – tai še kad nori- ir „paišo“ dabar vagystę – čia iš keršto

  2. vige parašė:

    na ,o kur tas vadovas anksciau buvo,kad nieko nemate,cia ne vienos dienos darbas,kazkas cia ne taip…….

  3. Vardas (privalomas) parašė:

    savininkai banduo pasipelnit

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto