Pareigūnai ieško prapuolusių mažeikiškių

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiai policijos pareigūnai šiomis dienomis vieną po kitos pradeda paieškos bylas.

Rūpesčių kelia globotiniai

Sekmadienio popietę iš Bendruomeninės pagalbos vaikams centro, esančio Mažeikiuose, savavališkai pasišalino du globotiniai – trylikametis ir septyniolikmetis.
Kaip informavo policijos pareigūnai, abu globotiniai iš centro savavališkai pasišalina nebe pirmą kartą. Ir šįkart „dingusieji“ pasivaikščiojo po miestą ir sugrįžo.
„Nors žinome, kad jie laiką dažniausiai leidžia mieste, vis tiek pradedame paieškos bylas – šie paaugliai priklauso rizikos grupei ir neretai tampa nusikaltėlių taikiniu, todėl būtina ir policijos pagalba. Tačiau tiek mūsų, tiek auklėtojų susirūpinimas jiems kartais nė motais – ir antradienį jie jau vėl dingo – savavališkai išėjo iš centro“, – sakė rajono policijos komisariato veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.

Išeina ir prapuola

Antradienį pradėta dingusios 22-ejų metų mažeikiškės paieškos byla.
Pirminiais duomenimis, mergina pirmadienį, apie pirmą valandą nakties, išėjo iš namų, esančių S. Daukanto gatvėje, ir negrįžta. Pareigūnų žiniomis, iš namų ji išeina nebe pirmą kartą.
Pasak A. Bubliausko, šiuo metu pareigūnai apklausia jos artimuosius, pažįstamus, nustatinėja vietas, kur dingusioji galėjo lankytis.
Antradienį į policiją kreipėsi dar vienas mažeikiškis, kuris informavo apie dingusią žmoną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto