Pareigūnai prašo mažeikiškių pagalbos

Nuotr. iš policijos archyvo

Balandį Mažeikių policijos komisariato pareigūnai išplatino prašymus gyventojams dėl pagalbos atskleidžiant dviejų nusikalstamų veikų aplinkybes.
Kaip informavo pareigūnai, kol kas aiškumo tyrimuose nėra, gyventojai dar kartą prašomi padėti.

Prašoma suteikti informacijos apie balandžio 3–4 d. Žemaitijos gatvėje, šalia kavinės „Kavos terasa“, pavogtą kieme stovėjusį mėtinės spalvos skėtį su užrašu „Dione“ .

Nuotr. iš policijos archyvo

Taip pat prašoma pagalbos atpažįstant moterį, kuri sausio 29 d. prekybos centre „Maxima“ Žemaitijos gatvėje iš „Swedbank“ bankomato pasisavino 190 eurų. Moteris yra apie 35–40 metų, tamsių plaukų, vilkėjo juodas kelnes, tamsią striukę su gaubtuvu, avėjo juodais batais.
Gyventojų, turinčius naudingos informacijos apie šiuos įvykius, prašoma pranešti Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajam tyrėjui Andriui Vodinui tel. 8 616 28 859 arba el. paštu [email protected] (dėl pavogto skėčio), o dėl moters tapatybės ar bet kokios reikšmingos informacijos reikia kreiptis į Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiąjį tyrėją Nerijų Kontenį, tel. +370 612 37 084, arba el. paštu [email protected]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto