Pareigūnai siekia užkirsti kelią nelaimėms

Akcijos metu pareigūnai daugiavaikėms šeimoms stengėsi patarti priešgaisriniais klausimais. Nuotrauka iš PGT archyvo

Siekdami užkardyti žiemą kylančius gaisrus, ugniagesiai gelbėtojai surengė prevencinę akciją, kurios metu lankė šeimas, kuriose auga po tris ir daugiau vaikų.

Aplankė daugiavaikes šeimas

Nuo sausio 13-osios iki praėjusio ketvirtadienio Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio pareigūnai kartu su ugniagesiais gelbėtojais vykdė prevencinę akciją „Saugiame būste – saugi vaikystė”. Vykdant prevencinę akciją, buvo pasitelkta Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bei rajono ugniagesių komandų sunkioji gelbėjimo technika – gaisriniai automobiliai.
„Susidomėjusiems gyventojams ir jų vaikams pademonstruota gaisrų ir gelbėjimo darbams skirta technika, papasakota apie ugniagesio profesiją.
Akcijos metu buvo lankomos Mažeikių rajone gyvenančios daugiavaikės šeimos, patikrinta gyventojų kietojo kuro krosnių, dūmtraukių būklė, vizualiai įvertinta elektros instaliacijos būklė, atsakyta į dominančius klausimus, patarta kaip saugiai eksploatuoti krosnis, buitinius prietaisus, išdalytos atmintinės gaisrine tematika, papasakota kaip naudotis gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema mobiliuosiuose telefonuose“, – apie akciją „Santarvei“ pasakojo poskyrio vyresnysis inspektorius Mindaugas Gaurilavičius.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto