Pareigūnai skelbia mažeikiškių paieškas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Policijos pareigūnus vėl vienas po kito pasiekė pranešimai apie dingusius mažeikiškius. Visų jų paieškos skelbiamos ne pirmą kartą.

Parsirado ir vėl išėjo

Sausio 22-ąją iš namų išėjo 23-ejų metų Žagarėlės gatvės gyventojas. Nors vaikino ilgai nebuvo namuose, į pareigūnus jo artimieji kreipėsi tik penktadienį. Apie jaunuolio dingimą buvo paskelbta visuomenės informavimo priemonėse, išplatinta jo nuotrauka, policija pradėjo paieškos bylą.
Jau šeštadienį policijos pareigūnai telefonu buvo informuoti, kad minėtas jaunuolis parsirado namo pats, tačiau jo apklausti nepavyko – kiek pabuvęs namuose, vaikinas vėl iš jų išėjo savo keliais.
Pareigūnai tikisi, kad jis vėl sugrįš į namus ir tada paieškos bylą bus galima nutraukti.

Vėl ieškomi globotiniai

Gruodį ir sausio pradžioje pranešimų apie iš Bendruomeninės pagalbos vaikams centro dingusius paauglius buvo kaip niekad gausu, po to kurį laiką jų nebuvo. Tačiau pirmosiomis vasario dienomis globotinių iš Laisvės gatvėje esančio centro paieškos vėl pasipylė viena po kitos.
Pirmasis pranešimas apie dingusį globotinį policiją pasiekė vasario antrąją – tada iš centro išėjo ir prapuolė septyniolikmetis. Penktadienį pareigūnams pranešta, kad į globos įstaigą negrįžo dar vienas septyniolikmetis, o šeštadienį iš centro išėjo ir prapuolė trylikametis globotinis.
Pasak policininkų, visi trys centrą palieka ir dingsta kelioms dienoms jau ne pirmą kartą, jų paieškos skelbiamos taip pat ne pirmą kartą, visais atvejais jie randami arba landynėse, arba į centrą grįžta patys.

One Reply to “Pareigūnai skelbia mažeikiškių paieškas”

  1. Rasha parašė:

    Sveiki, esu My Name yra Rasha Sajid iš Los Andželo Kalifornijos Amerikos armijos ačiū, Tu atrodai mielas ir švelnus iš to, ką aš pamačiau savo profilyje, kad gauti atgal į mane per min paštu ([email protected]) užsakymo pažinti vieni kitus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto