Pareigūnai tęsia kovą su neblaiviais vairuotojais

Savaitgalį visoje šalyje organizuojami reidai: policija tikrins vairuotojų blaivumą.

Tikrins vairuotojų blaivumą

Šį savaitgalį policijos pareigūnai visoje šalyje prevenciniais tikslais organizuoja reidus: bus tikrinamas vairuotojų blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų. Šių priemonių pareigūnus verčia imtis metų pradžios statistika: sausį dėl neblaivių vairuotojų kaltės Lietuvoje įvyko 24 avarijos, kuriose du žmonės žuvo, 38 buvo sužeisti. Praėjusių metų sausį vairuotojai buvo gerokai drausmingesni – dėl neblaivių vairuotojų kaltės įvyko tik šešios avarijos, nukentėjo aštuoni žmonės.
Kaip informavo rajono patrulių būrio viršininkas Nerijus Gurauskas,  Mažeikių rajone dėl neblaivių vairuotojų kaltės įvyko dvi avarijos, kuriose žmonės nenukentėjo. Mažeikiškiai pareigūnai sausį išaiškino vienuolika neblaivių vairuotojų.
„Visi numatyti reidai vyks ir mūsų rajone. Šią savaitę iki penktadienio per budėjimus patrulių būrio pareigūnai neblaivių vairuotojų nenustatė“, – sakė patrulių būrio viršininkas.

Per darbo dienas – dvi avarijos

Pirmadienio popietę eismo įvykis užfiksuotas AB „Orlen Lietuva“ gamyklos teritorijoje. Vytautas A., vairuodamas automobilį „VW Caddy“, neatsižvelgė į slidų kelią ir sudėtingas meteorologines sąlygas. Nesaugiu greičiu jis suko į dešinę, nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo nuo kelio.
Trečiadienį avarija įvyko Žemaitijos ir Senkelio gatvių sankryžoje. Mindaugas I., automobiliu „Dacia Duster“ važiuodamas šalutiniu keliu, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio „VW Passat“ ir su juo susidūrė. Nuo smūgio „pasatas“ dar trenkėsi į kelio ženklą.
Avarijose apgadinti tik automobiliai ir kelio ženklas, žmonės nenukentėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto