Pareigūnai vagišių pagavo su įkalčiais

Ketvirtadienio vakarą policijos pareigūnai sulaikė statybvietę bandžiusį apvogti asmenį. Bet jie nemano, kad tai sustabdys rajoną užplūdusių tokių vagysčių bangą.

Metalo pagrobti nepavyko

Ketvirtadienio vakarą rajono policijos budėtojas gavo pranešimą, jog bandoma apvogti statybvietę M. K. Čiurlionio gatvėje. Policijos ekipažas atvyko į prie šios gatvės devintojo namo esančią  aptvertą statybų aikštelę ir išvydo į tvorą atremtas kopėčias.
Statybvietėje pareigūnai sulaikė penkiasdešimtmetį Žaliosios gatvės gyventoją A. K. Jis jau buvo per tvorą perkėlęs kelias metalines pastolių dalis.
Sulaikytasis, kuris anksčiau į policijos akiratį patekęs nebuvo, dviem paroms uždarytas į policijos areštinę. Dėl pasikėsinimo pagrobti svetimą turtą pradėtas ikiteisminis tyrimas, ieškoma turto savininko, skaičiuojamas padarytas nuostolis.

Vagystės tęsiasi

Vagišius uždarytas į areštinę, o kriminalistai intensyviai ieško tų, kurie vasarį lankėsi nebaigtuose statyti namuose arba negyvenamose sodybose ar fermose ir vogė iš jų.
Vasario mėnesį gauti aštuoni pranešimai apie tokio pobūdžio nusikaltimus, tačiau sulaikyti, kaip įtariama, po rajoną važinėjančios grupės pareigūnams nepavyksta.
Tokių vagysčių jau būta ir kovą: ketvirtadienio naktį apvogtas Šerkšnėnuose statomas namas. Išlaužę durų spyną bei patekę į patalpas, vagys išnešė vandens cirkuliacinius siurblius, keturis akumuliatorinius grąžtus „Bosch“, du vandens „gyvatukus“, kampinį elektrinį šlifuoklį bei plytelių pjautuvą. Žala siekia pusseptinto tūkstančio litų.
Nors pareigūnai turi įvairios informacijos, tačiau kol kas visos jų pastangos sulaikyti vagišius nueina perniek. Vagiama visame rajone – Užventėje, Pašerkšnėje, Žiogaičiuose, Voveriuose, Geidžiuose, pranešimų apie vagystes gaunama ir iš miesto – apvogti statomi pastatai Č. Kontrimo ir Tulpių gatvėse, ilgapirščiai įsigavo į negyvenamą name V. Kudirkos gatvėje.
Pareigūnai ragina gyventojus informuoti apie prie statybviečių pastebėtus besisukiojančius asmenis ar įtartinus automobilius, nepalikti savo turto be priežiūros, įsirengti nors vietinę signalizaciją.

2 Atsakymai į “Pareigūnai vagišių pagavo su įkalčiais”

  1. realistas parašė:

    O man atrodo, kad į Mažeikius darbuotis atvyksta vagys iš kitų miestų, nes Mažeikiai masina kaip saldainis, nes čia dar yra žmonių kurie kažką uždirba ir turi turto.

  2. gorila parašė:

    manau cia darbuojasi „ciornyj kot“ o ziglovo deja….nebera

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto