Pareigūnai vykdys reidus

Dvi šios savaitės dienas policijos pareigūnai vykdys reidus mieste prie švietimo įstaigų. nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienį ir trečiadienį Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai prie darželių ir mokyklų rengia saugaus eismo reidus. Jų metu bus stebima padėtis prie šių švietimo įstaigų, užkardomi vairuotojų daromi Kelių eismo taisyklių pažeidimai.
„Gauname daug tiek įstaigų vadovų, tiek gyventojų pranešimų apie prie švietimo įstaigų daromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus – važiavimą neleistinose vietose, vaikų vežimą neprisegtais saugos diržais, ne kėdutėse ir panašiai. Pažeidėjai bus įspėjami, o už šiurkščius pažeidimus bausime, surašydami administracinius protokolus“, – informavo Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius.
Taip pat bus kreipiamas dėmesys ir į autobusus, kuriais vežami vaikai: bus tikrinama, ar vaikai vežami su prisegtais saugos diržais.
Tai, kad tokie reidai būtinybė, rodo ir statistika: per aštuonis šių metų mėnesius policijos pareigūnai Mažeikių rajone užregistravo 2287 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, kai pernai per tą patį laikotarpį jų buvo nustatyta gerokai mažiau – 1401.

One Reply to “Pareigūnai vykdys reidus”

  1. Juozas parašė:

    Reidai reidais, bet kai kurių vairuotojų jie nepaveikia. Štai, kai paskaitai apie Mažeikių ligoninės direktorių S. Kaktį, net plaukai ant galvos šiaušiasi. Ypač, kai pamatai, kaip jis pravažiuoja Birutės gatve. Kaip pasakojama, jis jau du žmones suvažinėjęs, bet ir toliau skraido kaip pusprotis. Po to, kai važiuodamas beveik pusantro šimto kilometrų
    greičiu pro stovintį mokyklinį autobusiuką ir suvažinėjęs vaiką, jis ir toliau ,,skraido,, o ne važiuoja. Po mirtinos avarijos , kaip rašyta Santarvėje, jis du kartus baustas už greičio viršijimą. Tai kada lauksime, kad jis suvažinės
    dar kokį vaiką, nes prie ligonines esančiame parke būna nemažai vaikų ir dviratininkų. Tik ir laukiame, kada iš-
    girsime, kad S. Kaktys vėl ką nors suvažinėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*