Pareigūnų akiratyje – neblaivūs vairuotojai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Patrulių būrio pareigūnai per pastarąsias penkias dienas sulaikė tris neblaivus vairuotojus.

Girti ir be pažymėjimo

Kovo aštuntosios vakarą policijos patrulis dokumentams patikrinti Vytauto gatvės gale sustabdė automobilį „Mazda Xedos“. Jį vairavęs 24-erių metų Telšių rajono gyventojas M. K. pareigūnams ne tik negalėjo pateikti vairuotojo pažymėjimo, bet ir sukėlė įtarimų, kad yra neblaivus.
Alkoholio tikrintuvu telšiškiui nustatytas 0,68 promilės girtumas, vėliau policininkams jis prisipažino, kad vairuotojo pažymėjimas iš jo jau anksčiau atimtas už vairavimą neblaiviam.
Tik prasidėjus sekmadieniui Sedos gatvėje, ties 47-uoju namu, pareigūnai sustabdė automobilį „VW Golf“, kurį vairavo 22-ejų metų M. S. Trejų metų vairavimo stažą turinčiam jaunuoliui nustatytas 1,93 promilės girtumas.
Prieš ketvirtą valandą ryto Algirdo gatvėje į policijos rankas pakliuvo 26-erių metų D. G., kuris vairavo automobilį „Opel Tigra“. Vaikinas buvo neblaivus (1,89 promilės) ir neturėjo vairuotojo pažymėjimo.

Nutrenkė stirną

Vienintelė per penkias dienas pareigūnų registruota avarija įvyko antradienio vakarą kelyje Mažeikiai-Plungė-Tauragė, kai buknaitiškio R. D. vairuojama „Toyota Avensis“ susidūrė su staiga į kelią išbėgusia stirna.
Avarijos metu buvo apgadinta mašina, o miško žvėris žuvo.
Nustatyta, kad eismo įvykis įvyko kelio ženklo „Laukiniai žvėrys“ galiojimo zonoje. Pareigūnai primena, kad šio ženklo galiojimo zonoje būtina pasirinkti tokį greitį, kad būtų galima sustabdyti automobilį, netikėtai į kelią išbėgus žvėriui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto