Pareigūnų ir jų rėmėjų dėmesys – eismo saugumui perėjose

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmąjį rugsėjo dešimtadienį policijos pareigūnai, padedami savanorių, didžiausią dėmesį skirs jaunųjų eismo dalyvių saugumui užtikrinti gatvėse ir keliuose.

});

Padės savanoriai

Kaip ir kasmet, prasidėjus naujiems mokslo metams, eismas miesto gatvėse tampa intensyvesnis, po vasaros atostogų darželinukai bei moksleiviai vyksta į ikimokyklines ir mokymo įstaigas.
Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius informavo, kad jau yra sudaryti budėjimo planai.
„Iki rugsėjo 10-osios bus budima praktiškai prie visų miesto ir rajono miestelių švietimo įstaigų, šalia jų esančių pėsčiųjų perėjų. Numatyta, kad kartu su mumis budės policijos rėmėjai, jaunieji policijos rėmėjai ir Šaulių sąjungos nariai. Pėsčiųjų prašome neskubėti per gatvę, ją kirsti tik pėsčiųjų perėjose, o vairuotojams primename, kad reikia būti atidiems, vertinti esamą situaciją, neviršyti leistino greičio“, – kalbėjo pareigūnas.

Budės judantys ekipažai

Rajone taip pat budės policijos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto