Pareigūnų sustiprintas budėjimas buvo „derlingas“

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Policijos pareigūnai savaitgalį surengė visų tarnybų bendrą sustiprintą budėjimą. Jo rezultatai byloja apie eismo dalyvių neatsakingumą ir toliau klestintį kontrabandinių cigarečių „versliuką“.
Tris dienas vykusio policijos pareigūnų reido metu sulaikyti trys dviratininkai, kurie gerokai buvo „užmynę ant kamščio“: Sienos gatvėje sulaikytam R. M. nustatytas 2,13 promilės girtumas, Žemaitijos gatvėje sustabdytas Z. S. įpūtė 0,91 promilės, o sekmadienį Algirdo gatve dviratį mynęs J. M. – 2,34 promilės alkoholio. Tą pačią dieną Skuodo gatvėje įkliuvo ir mopedo vairuotojas  K. B., kuriam prietaisas parodė 1,46 promilės.
Du neblaivūs eismo dalyviai į pareigūnų akiratį pateko po to, kai nesuvaldė savo transporto priemonių. Penkiasdešimtmetis V. V., Pavenčių gatvėje vairavo keturratį motociklą neturėdamas tam teisės ir būdamas lengvo girtumo (1,27 promilės). Nepasirinkęs saugaus greičio, jis nesuvaldė transporto priemonės ir apsivertė. Kurmaičiuose 45-erių metų K. M. taip pat nepasirinko saugaus greičio, automobilis nuvažiavo nuo kelio, o atvykę pareigūnai jam nustatė 1,27 promilės girtumą.

Plačiau apie budėjimo rezultatus skaitykite ketvirtadienio „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Pareigūnų sustiprintas budėjimas buvo „derlingas“”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Kuria prasme ” derlingas” ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*