Parlamentaras pažadais nesišvaistė

Pasigailėjęs pensininkų ir mokinukų svečias iš sostinės prognozavo: kiti metai bus labai sunkūs. Agnės Grabauskaitės nuotrauka

Lankydamasis Mažeikiuose, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Bronius Bradauskas negailėjo kritikos šalies bankinei sistemai, kai kuriems galiojantiems įstatymams bei Konstitucinio Teismo priimtiems sprendimams. O atsižvelgęs į mažeikiškių išsakytas problemas, pažadėjo dėti visas pastangas, kad mūsų rajonui būtų padidinta gyventojų pajamų mokesčio dalis.

Negailėjo pagyrų

B. Bradauskas, atvykęs į rajoną, aplankė UAB „Mažeikių šilumos tinklai“, apžiūrėjo UAB „Mažeikių vandenys“ nuotekų valymo įrenginius.
Vėliau susitikęs su rajono valdžia ir Tarybos nariais, svečias pagyrė Mažeikių miestą, kad jis puikiai sutvarkytas: „Visur švaru, žydi gėlės. Gražu pažiūrėti – yra kuo pasigirti ir ką svečiui parodyti.“
Susirinkusiesiems į susitikimą jis taip pat sakė suprantąs ir žinąs, kokios problemos kamuoja mūsų rajoną, tačiau tvirtino, jog Valstybė neturi pakankamai lėšų, kad galėtų pagelbėti visoms šalies savivaldybėms.
„Teko ne kartą kalbėti su finansų ministru ir ieškoti problemų sprendimo būdų. Tačiau apie daugelį jų kol kas per anksti kalbėti“, – teigė B. Bradauskas.

Apie ką svečias kalbėjosi su rajono vadovais ir Tarybos nariais, skaitykite šeštadienio „Santarvėje“.

3 Atsakymai į “Parlamentaras pažadais nesišvaistė”

  1. ... parašė:

    …jis juk vykdo savo politinę pareigą,reikėjo atvykt į Mažeikius-atvyko, juk atvykus reikia kažką pasakyti,paburti-pasakė,o dėl pokalbio,nieko naujo palankaus žmogui išgirsti tikėtis tikrai nereikia,neverta,kad ir prezidentė atvyktų :) Kiekvieno svečio pokalbis prasideda pasisveikinimu,pagyrimu ir tolimesnės ateities dėl finansų nežinomybė.Tokia jau ta politika… :)

  2. Komentatorius parašė:

    Socialdemokratinės šiukšlės, kitaip dar žinoma kaip LSD partija pasikviečia kolegas, kad parodytų, jog kažkas daroma. O tie atvažiuoja ir pasako kas visiems puikiai žinoma, t.y. tos politikos atliekos sušiko visus reikalus, paliko konservatoriams viską sutvarkyti, tie sutvarkė, dabar vėl grįžo ir dirba dėl savų žmonių. Gal tik tas geresnis nei prietaisas, kitaip dar žinomas Sido vardu, dėl savo akinukų ir nuomonės keitimo. Tas ką pasako, tą ir kartoja nuolatos, o prietaisas ryte pasako vienaip, vakare jau kitaip.

  3. jonas, parašė:

    ir ko jis cia atvaziavo jei nieko negali ir kodel nieko negali,arjie ,t.yra musu rinkta valdzia,nieko nedaro ,kad galetu tai vot koks yra klausimas, ogal vis delto kazkas paklause a., kodel jie negali.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto