Paroda. Žemaitijos sostinė – iš dangaus

Nilo Narmonto foto

Kovo 3 dieną Telšių kultūros centre pristatyta telšiškio Nilo Narmonto debiutinė aerofotografijos paroda „Telšiai – istorijos iš dangaus“. Ta proga autorių sveikino kolegos fotografai, šeimos nariai, giminės, artimieji, draugai.

Paroda kultūros centro fojė veiks iki kovo 31 dienos.

N. Narmontas kviečia aplankyti parodą ir pažvelgti į Žemaitijos sostinę netikėtu „kampu“ – iš dangaus. Autorius pristato unikalias fotografijas, atspausdintas ant drobių. Šios nuotraukos darytos 2021–2023 metais ir viešai niekur nepublikuotos. Taip pat parodoje eksponuojamas 10 metų senumo pirmasis Nilo dronas.

N. Narmontas gimė 1981 metais Mažeikiuose, o nuo 1998-ųjų gyvena Telšiuose. „Fotografijos magija mane žavėjo nuo pat vaikystės. Įvairiuose mano gyvenimo etapuose ji arba pasirodydavo tam tikromis formomis, arba jos nebelikdavo visai“, – pasakojo parodos autorius.

Rimčiau su fotografija Nilas susidūrė 1999 metais, kai pradėjo korespondento darbą laikraščio redakcijoje. Tuo metu rengė ne tik straipsnius, bet ir reportažus. Pamažu atėjo suvokimas, kad vis dėlto savo veiklą norėtų sieti būtent su fotografija. Žingsnis po žingsnio tai tapo realia ir svarbia jo, kaip fotografo, veiklos kryptimi, kurioje didelę dalį užėmė būtent aerofotografija. Taip nuo 2008 metų Nilas kryptingai ėjo šiuo keliu, o 2014-aisiais į dangų pakilo pirmasis jo dronas.

N. Narmontas atviravo, jog nuotraukų jis yra sukaupęs gana nemažai ir dauguma jų nėra niekur publikuotos, tad būtų smagu rasti rėmėjų ir išleisti autorinių nuotraukų albumą arba atvirlaiškių su miesto vaizdais.
Aurelija SERVIENĖ

Nilo Narmonto foto
Nilo Narmonto foto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto