Parodoje „Adventur 2020“ – ir mūsų rajono atstovės

Nuotr. iš Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro.

Penktadienį Vilniuje, „Litexpo“ parodų centre, prasidėjo specializuota tarptautinė turizmo paroda „Adventur 2020“.
Parodoje mūsų rajonui atstovauja Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Jolanta Gintalienė ir turizmo vadybininkė Genutė Mažeikaitė.

Didžiausia Baltijos šalyse paroda „Adventur 2020“ vyks visą šį savaitgalį.
Šiandienos keliautojų įpročius koreguoja greitas gyvenimo tempas, darbe patiriamas stresas ir nuovargis. Savo kelionėse jiems neužtenka tik suskaičiuoti pasaulinio garso objektus, jie nori atgauti jėgas ir vidinę harmoniją, atostogose pasisemti sveikatos. Todėl šiemet lankytojus parodos dalyviai pasitinka devizu „Vitaminas atostogos“ ir kviečia skubėti lėtai.
Šiųmetinės parodos dalyviai visą savaitgalį dirbs trijose salėse. Vieni dirbs zonoje, pavadintoje „Keliauk Lietuvoje“, kurioje bus pristatomas miestų turizmas, aktyvus laisvalaikis Lietuvoje, kaimo turizmas, poilsis, pažintinės bei edukacinės kelionės po Lietuvą, apgyvendinimo paslaugos.
Zonoje „Autentiška Lietuva“ vyks maisto degustacijos, bus siūloma lietuviškų maisto produktų, suvenyrų, pramogų. Kitoje zonoje, pavadintoje „Atrask pasaulį“, savo stendus pristatys užsienio šalių turizmo agentūros, ambasados, Lietuvos išvykstamojo turizmo verslo atstovai, avialinijų bendrovės.
Parodos tema šiemet yra „Vitaminas atostogos“, todėl turbūt neatsitiktinai Mažeikius reprezentuojantis stendas šiemet papuoštas vaizdu iš Viekšnių vaistinės muziejaus.
Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojos laukia lankytojų ir yra pasiruošusios atsakyti į jiems rūpimus klausimus, papasakoti apie gražiausius bei įdomiausius mūsų krašto lankytinus objektus.

Plačiau – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto