Parodoje „Gamtoje iš gamtos“ laukiami ir dalyviai, ir žiūrovai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Klubas „Mano namai“ kasmet organizuoja žemės ir aplinkos meno parodą „Gamtoje iš gamtos“. Idėjos rengti tokią parodą neatsisakyta ir šiemet. Jau nuo kitos savaitės Senamiesčio parke prasidės kūrybinis procesas.

Žemės menu yra vadinama dvidešimtojo amžiaus septintame dešimtmetyje atsiradusi postmodernizmo meno srovė. Jos esmė – kuriančiojo, menininko dialogas su gamta, naujas požiūris į ją. Kuriant žemės meną, ugdomas žmogaus ekologinis sąmoningumas. Žmogus verčiamas įsižiūrėti, įsiklausyti į gamtą, pasijusti jos dalimi, ja grožėtis, puoselėti ir globoti.
Nemažą mažeikiškių klubo „Mano namai“ veiklos dalį užima žemės meno kūrimas. Klubo nariai miesto viešąsias erdves iš gamtinių medžiagų – šakų, vytelių, žiedynų, lapų – sukurtais kūriniais puošia įvairių švenčių proga.
Šiemet bus trečias ruduo, kai Senamiesčio parke vyks klubo inicijuojama žemės meno paroda „Gamtoje iš gamtos“. Joje dalyvauti, kurti kviečiami visi norintys mažeikiškiai ir miesto svečiai – įvairių organizacijų atstovai, pavieniai žmonės.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto