Parodoje „Ką pasėsi… 2012“ dalyvauja ir mažeikiškiai

Tradicinė tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi...“ – vienas didžiausių žemės ūkio renginių visame Baltijos regione. A. KOROLIOVO nuotr.

Penktadienį pilnas autobusas mažeikiškių išvyko į Kauną, tarptautinę žemės ūkio parodą „Ką pasėsi… 2012“. Vienas iš išvykos organizatorių Ūkininkų sąjungos Mažeikių skyriaus pirmininkas Andriejus Virkutis tvirtino, kad tai puiki galimybė ūkininkams susipažinti su naujausia technika, kažko įsigyti, užmegzti naudingus kontaktus su partneriais.
Ketvirtadienį parodoje apsilankęs rajono Žemės ūkio skyriaus vedėjas Rimantas Gramas pastebėjo, kad joje galima susipažinti bei įsigyti mažeikiškių produkcijos: žemės ūkio technikos iš Kapėnų ir Šerkšnėnų įmonių, žolininkės Jadvygos Balvočiūtės arbatžolių, bitininkų draugijos pirmininkės Birutės Budreckienės bitininkystės produktų.
Septynioliktosios parodos tematika – žemės ūkio technika, fermų įranga, statybos technika ir įranga, vandentvarkos ir šilumos ūkio įranga, trąšos ir augalų apsaugos priemonės, gyvulininkystė, daržininkystė, sodininkystė ir gėlininkystė, žemės ūkio mokslas ir konsultacinės paslaugos, kaimo verslai ir amatai, automobiliai, leidiniai žemės ūkiui.
Tradicinė tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi…“ – vienas didžiausių žemės ūkio renginių visame Baltijos regione. Bendras parodos plotas – 20 hektarų.

One Reply to “Parodoje „Ką pasėsi… 2012“ dalyvauja ir mažeikiškiai”

  1. Ramis parašė:

    Saunuoliai mazeikiskiai !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto