Pas du mažeikiškius rasta narkotinių medžiagų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio vakarą į policijos areštinę uždaryti du vyriškiai, kurie neteisėtai disponavo narkotinėmis medžiagomis.

Butuose – narkotinės medžiagos

Gavę kriminalinės žvalgybinės informacijos Mažeikių kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai ketvirtadienio vakarą surengė operaciją, kurios metu liūdnai pagarsėjusio Žemaitijos gatvės aštuonioliktojo namo dviejuose butuose rado ir paėmė narkotinių medžiagų.
Po dešimtos valandos vakaro pareigūnai užėjo į 41-erių metų vyriškio butą ir miegamajame aptiko ne tik narkotinių medžiagų – plastikinių užspaudžiamų maišelių su baltos spalvos ir augalinės kilmės medžiagomis bei suvyniotos rusvos spalvos medžiagos, bet ir du švirkštus su rausvos spalvos skysčio likučiais bei dvejas elektronines svarstykles su ant jų matomais baltos spalvos medžiagų likučiais.
Prieš vienuoliktą valandą vakaro pareigūnai apsilankė dar viename bute ir virtuvėje ant stalo aptiko tris plastikinius užspaudžiamus maišelius su baltos ir gelsvos spalvos medžiagomis. Šio buto savininkas, 37-erių metų mažeikiškis, taip pat buvo sulaikytas.

Įtariamieji uždaryti į areštinę

Kaip informavo policijos pareigūnai, abu sulaikyti vyriškiai žinomi policijai, jie dviem paroms uždaryti į policijos areštinę.
Vyriškių atžvilgiu dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, be tikslo jas platinti, pradėti ikiteisminiai tyrimai. Jiems už tai gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Per šiuos metus tai jau trečias ikiteisminis tyrimas, pradėtas dėl disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.
Pernai Mažeikių policijos komisariate buvo registruota dvylika nusikalstamų veikų, susijusių su narkotinėmis medžiagomis, tyrėjai ištyrė vienuolika.

5 Atsakymai į “Pas du mažeikiškius rasta narkotinių medžiagų”

 1. mmm parašė:

  matyt nedavė policijai kyšio,o kurie duoda tų neima,o jų Mažeikiuse oj kiek daug

 2. malaciuspilietis parašė:

  Teisingai pilieti taip ir reikia palaikau tokius zmones o policijai palinkeciau sekmes darbuose!

 3. gytux parašė:

  dar vienas ozys pilietis…drasus ozint buk drasus ir prisistatyt

 4. pilietisozys parašė:

  Pilietis tu esi duhas :))

 5. pilietis parašė:

  Dar vienas platintojas Taikos g. 24-33., Kameros, zaliuzes ant langu, bet ko neisileidzia. Bet musu pareigunai i tai demesio nekreipia, nes ir jie gauna savo dali-nunai tokia realybe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto