Pas jaunuolį aptikta narkotikų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį policijos pareigūnai pas jaunuolį aptiko, kaip įtariama, narkotinių medžiagų. Bausmė už jų laikymą priklausys nuo ekspertų išvadų.

Apie vienuoliktą valandą ryto Draugystės gatvėje policijos pareigūnai sulaikė aštuoniolikmetį. Pas vaikiną rasta baltos spalvos miltelių, galimai narkotinės medžiagos. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Jaunuolis anksčiau į policijos akiratį patekęs nebuvo.
Kokia įtariamajam gresia bausmė, priklausys nuo ekspertų, kuriems pateikta medžiaga, išvadų. Tai lems medžiagos kiekis – jei bus pripažinta, kad kiekis nedidelis, neteisėtų medžiagų laikymas bus vertinamas kaip baudžiamasis nusižengimas. Už tai gresia viešieji darbai arba laisvės apribojimas, arba bauda, arba areštas. Už disponavimą didesniu kiekiu gresia net ir laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Nusikalstamų veikų, susijusių su disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, mūsų rajone skaičius jau kelerius metus lieka pastovus – šiais metais per vienuolika mėnesių tokių veikų užregistruota 21, pernai per tą patį laikotarpį – viena mažiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto