Pas prekeivę – kontrabandiniai rūkalai

Nuotrauka iš redakcijos arhyvo

Šios savaitės pradžioje prevencinio poskyrio pareigūnai pradėjo dvi administracines teisenas dėl kontrabandinių cigarečių ir naminės degtinės laikymo

Informacija dėl kontrabandos pasitvirtino

Gavę informacijos, kad Naftininkų gatvėje esančiame turgelyje galima prekyba kontrabandinėmis cigaretėmis, pareigūnai patikrino vieną prekeivę. Informacija pasitvirtino – pas moterį aptikti šeši pakeliai kontrabandinių rūkalų.
Tą pačią dieną pareigūnai apsilankė viename Draugystės gatvės šešioliktojo namo butų, kur jų nelaukė – čia policininkai aptiko butelį naminės degtinės.

Išaiškinta pusšimtis naminės mėgėjų

Per šiuos metus prevencinio poskyrio pareigūnai pradėjo 26 administracines teisenas dėl kontrabandinių cigarečių laikymo (viena daugiau negu per tą patį pernykštį laikotarpį).
Lapkritį nubausti du asmenys, sulaikyti su kontrabandinėmis cigaretėmis.
Jau net penkiasdešimt mažeikiškių turėjo aiškintis su šio poskyrio pareigūnais dėl naminės degtinės laikymo, du iš jų į policijos rankas pakliuvo lapkričio mėnesį.

 „Taškus“ nurodo patys gyventojai

Nuo 2013 metų gegužės šalyje veikia interneto portalas „Lietuva be šešėlio“, sumanytas kovai su šešėline ekonomika. Šiame portale gyventojai gali pažymėti vietas, kur laikoma ar prekiaujama kontrabandinėmis cigaretėmis, degalais arba namine degtine.
Per tą laiką mažeikiškiai nurodė mūsų rajone egzistuojančius 24 „taškus“, du iš kurių jau uždaryti, Mažeikių mieste pažymėta keturiolika tokių „taškų“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto