Pas vaikinuką aptikta narkotikų

Per praėjusius metus rajono policijos pareigūnai narkotinių medžiagų aptiko pas devynis mažeikiškius. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienį apie pusę dviejų po pietų į kriminalinės policijos pareigūnų pasalą pakliuvo dvidešimt vienerių metų mažeikiškis, pas kurį aptikta, kaip įtariama, narkotinių medžiagų.

Atliko kratą
Gavę kriminalinės žvalgybos informacijos mažeikiškiai pareigūnai ties Laisvės gatvės 72-uoju namu sulaikė patikrinti jauną vyruką E. S. Atlikus kratą pas jį rasti devyni į foliją suvynioti, kaip įtariama, kanapių ir jų dalių gabaliukai. Tikslus narkotinės medžiagos kiekis ir jos rūšis paaiškės gavus ekspertų išvadas.
Kaip informavo pareigūnai, jaunuolis, kaip asmuo, disponuojantis narkotinėmis medžiagomis, į jų akiratį jau buvo patekęs, anksčiau jis buvo baustas už administracinius teisės pažeidimus. Dabar jo atžvilgiu dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis pradėtas ikiteisminis tyrimas, mažeikiškiui gresianti griežčiausia bausmė – laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Šį mėnesį – antras atvejis
Šį mėnesį tai jau antras toks ikiteisminis tyrimas – kovo aštuntąją Pavasario pagrindinės mokyklos valgykloje buvo rastas polietileninis maišelis su augaline medžiaga.
Per pirmuosius du šių metų mėnesius Mažeikių policijos komisariate ikiteisminių tyrimų dėl narkotinių medžiagų nebuvo, o pernai per tą patį laikotarpį tirti šeši atvejai.
Per praėjusius metus rajono policijos pareigūnai narkotinių medžiagų aptiko pas devynis mažeikiškius. „Populiariausia“ lieka marihuana (kanapės), kurių paimta per 47 gramus, antroje vietoje – heroinas (daugiau kaip 22 gramai).

One Reply to “Pas vaikinuką aptikta narkotikų”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Jaunimeli,kuris nuodijiesi,sustok ir pagalvok! Nebukime abejingi papuolusiems i beda vaikams…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto