Pas vyriškį aptikta narkotikų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienio vakarą Mažeikių policijos komisariato prevencinio poskyrio pareigūnai surengė reidą po jiems žinomus „taškus“ ir sulaikė narkotinių medžiagų turintį vyriškį. Pas kitą mažeikiškį aptikta kontrabandinių cigarečių.

Lankydamiesi Žemaitijos gatvės daugiabučiame name pareigūnai laiptinėje sutiko jiems žinomą, jau kartą už narkotinių medžiagų laikymą baustą 37-erių metų mažeikiškį. Atlikus kratą, vyriškio striukės kišenėje aptikti du švirkštai su medžiaga, kaip įtariama, narkotikais.
Kokia tai medžiaga ir koks jos kiekis, paaiškės po ekspertizės.
Įtariamasis narkotinių medžiagų laikymu buvo pristatytas į komisariatą ir po apklausos išleistas, jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Tikrindami turimą informaciją, policininkai apsilankė bute M. Daukšos gatvėje. Čia jie aptiko trylika pakelių Rusijoje pagamintų kontrabandinių cigarečių. Jų savininkui surašytas administracinis protokolas.

2 Atsakymai į “Pas vyriškį aptikta narkotikų”

  1. ŠAUNU parašė:

    Nesuprantu, kaip žmonės tokie nudebilėję nori būti, jug jauni, gali eiti sportuoti, keliauti, mergas mylėti, pinigus uždirbti, je ne čia tai anglijos fabrike, koks skirtumas, kodėl jie apsiuosto visokio skalbimo milteliu ir apspangę vaidina kad jiems gera, vaikšto paskui apsimyžę ir apsivėmę šalikus, juokdariai sudegusio teatro…

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    cia tas kur prie maximos? :{{{

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto