Pasaulio čempionę Rūtą Meilutytę pasveikino Prezidentė ir Premjeras

16-metė Londono olimpinių žaidynių čempionė finale distanciją įveikė per 1 min. 4,42 sek. EPA-ELTA nuotrauka

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Premjeras Algirdas Butkevičius pasveikino plaukikę Rūtą Meilutytę, Pasaulio plaukimo čempionate Ispanijoje iškovojusią aukso medalį 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje.
„Mieloji Rūta, esi su Lietuva širdyje, o Lietuva – visa širdimi su Tavimi. Tavo susitelkimas, tikėjimas savo jėgomis dar kartą sujungė mus visus – šalį, kurios vardas Tavo dėka šiandien tariamas garsiai ir pagarbiai“, –  sakoma Prezidentės spaudos tarnybos išplatintame šalies vadovės sveikinime,
Pasak Prezidentės, praėjus metams nuo olimpinio triumfo, plaukikė nesustoja stebinti viso pasaulio plaukimo bendruomenės ir šios sporto šakos gerbėjų, vieną po kito gerindama rekordus bei rodydama begalinį ryžtą ir norą plaukti dar greičiau.
„Tavo nusiteikimas, –  teigė šalies vadovė, –  pažadina didžiulius mūsų lūkesčius ir pačias šviesiausias viltis. Ačiū, kad jas pateisini su kaupu. Kad stengiesi vardan mūsų visų Lietuvos.“
Prezidentė palinkėjo R. Meilutytei sėkmės kituose plaukimuose šiame čempionate.
„Nepralenkiamoji Rūta, dvi tavo triumfo dienos Barselonoje prabudino ir pradžiugino atostogaujančią Lietuvą. Esame sužavėti tavo talentu, tavo ryžtu skinti pergalę po pergalės, nepaliekant stipriems varžovams nei vilčių, nei šansų.
Nuoširdžiai sveikinu tave, mieloji Rūta, vakar (antradienį) pasiekus pasaulio rekordą, o šiandien finale pasidabinus garbingu aukso medaliu. Didžiuojamės tavo laimėjimais ir esame tikri, kad tau pavyks perrašyti pasaulio plaukimo istoriją ir tapti geriausia visų laiku plaukike. Sėkmingų tau likusių startų, iškilių pergalių čia, Barselonoje, ir ateities sporto varžybose. Išties didelis džiaugsmas mums Lietuvoje, kad savo neįtikėtinais pasiekimais tu garsini Tėvynę. Lai Fortūna ir toliau būna dosni pergalių daugelyje pasaulio varžybų“, – sakoma Premjero A. Butkevičiaus sveikinime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto