Pasaulio karatė forume – mažeikiškio medalis

Trečiajame savo pasaulio šotokan karatė čempionate Vidmantas Butnorius tarp vienuolikos dalyvių pasidabino bronzos medaliu. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Didžiuliame šotokan karatė renginyje, vykusiame Karlovy Varuose, mažeikiškis, vienas iš šotokan karatė pradininkų mūsų mieste, Vidmantas Butnorius iškovojo trečios vietos apdovanojimą.

Šiame Čekijos mieste vyko 27-asis SKDUN Pasaulio šotokan karatė čempionatas ir SKDUN KOHAI taurės turnyras, kuriame varžėsi kiek daugiau kaip pustrečio tūkstančio kovotojų iš 33 pasaulio šalių. Lietuvai šiame sportiniame renginyje atstovavo 55 sportininkai, tarp kurių buvo ir Mažeikių karatė klubo „Vytis“ treneris ir vadovas Vidmantas Butnorius.
Mažeikiškis varžėsi veteranų, kurie vyresni nei šešiasdešimt metų, grupėje: kumitė rungtyje absoliučioje svorio kategorijoje, iškovojęs tris pergales, jis nežymiai pusfinalyje pralaimėjo šeimininkų atstovui ir pasidabino bronzos apdovanojimu, kata rungtyje tarp keturiolikos dalyvių liko šeštas.
„Balandį Juodkalnijoje vykusiame Europos čempionate tapau nugalėtoju, pasaulio pirmenybėse varžiausi trečią kartą ir šį kartą lemiamoje dvikovoje truputį pritrūko. Varžyboms ruošiausi nuo liepos, bet manau, kad dar trūko kelių mėnesių ir rezultatas būtų buvęs geresnis.
Kumite rungtyje varžėsi vienuolika sportininkų, europiečiai čia diktavo madas – antras liko čekas, čempionu tapo latvis, kata rungtyje taip pat nugalėjo Vengrijos atstovas“, – įspūdžiais pasidalijo V. Butnorius.
Europos ir pasaulio čempionatai yra dvejos pagrindinės varžybos, kurioms ruošiasi mažeikiškis, šios sporto šakos veteranas: kitų metų balandį Bosnijoje ir Hercegovinoje vėl vyks Europos šotokan čempionatas, jame V. Butnorius nori pakartoti šių metų pasiekimą.

2 Atsakymai į “Pasaulio karatė forume – mažeikiškio medalis”

  1. Virgilijus Garliava parašė:

    Džiaugiuosi ir sveikinu.

  2. Bugis parašė:

    Tu tikras šaunuolis Vidmantai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto