Pasaulio pirmenybėse – mažeikiškių startai

Gabrielė Marozaitė planuoja įgyti kuo daugiau kovinės patirties ir kitais metais būti dar labiau pasiruošusia čempionatams. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Madride vyko Pasaulio karatė federacijos (WKF) čempionatas, kuriame sportininkai varžėsi ne tik dėl apdovanojimų, bet ir dėl kelialapių į olimpines žaidynes. Lietuvai atstovavo aštuoni sportininkai, tarp kurių buvo ir du mūsų mieste sportinę karjerą pradėję karatekos.
Kata rungtyje svorio kategorijoje iki 84 kilogramų tarp 79 dalyvių varžėsi Kaune šiuo metu treneriu dirbantis, nuo mažens Mažeikiuose karatė sporto paslapčių mokęsis Petras Ąžuolas Kalpokas. Pirmoji dvikova mūsų atstovui buvo nesėkminga: jis rezultatu 0:3 nusileido varžovui iš Kosovo.
Tokiu pat rezultatu varžovės iš Urugvajaus buvo įveikta Mažeikių karatė klubo „Danas“ sportininkė Gabrielė Marozaitė. Mažeikiškė varžėsi svorio kategorijoje iki 55 kilogramų tarp 75 dalyvių.
„Mūsų atstovai pirmą kartą varžėsi tokio rango pirmenybėse, be to, reikia atsižvelgti į tai, jog čia susirinko tik šalių čempionai, konkurencija buvo milžiniška, o reglamentas griežtas – pralaimėjai ir baigi pasirodymą. Tik dviem lietuviams pavyko iškovoti po dvi pergales. Gabrielė pirmenybes paliko aukštai iškėlusi galvą – kovojo pagirtinai, tik kelios klaidelės lėmė pralaimėjimą“, – apie auklėtinės pasirodymą kalbėjo jos treneris Artūras Gerikas.
Pasak trenerio, Gabrielė nusiteikusi ryžtingai – jau šį savaitgalį vyks į turnyrą Salaspilyje, planuoja įgyti kuo daugiau kovinės patirties ir kitais metais vėl varžytis Europos ir pasaulio kontaktinio karatė čempionatuose.

One Reply to “Pasaulio pirmenybėse – mažeikiškių startai”

  1. woo parašė:

    Kaip bebūtų, šaunuolė panelė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto