Pasaulio rankų lenkimo čempionate mažeikiškis pelnė sidabrą

Žygimantas Berzinis (kairėje) nusileido tik Sakartvelo atstovui ir iškovojo Lietuvai pirmą medalį. Nuotr. iš Lietuvos rankų lenkimo sporto federacijos archyvo

Pirmąjį pasaulio rankų lenkimo čempionato medalį Lietuvai iškovojo mūsų rajono sportininkas Žygimantas Berzinis – jaunimo grupėje jis užėmė antrą vietą.

});

Suklupo tik finale 

Pasaulio rankų lenkimo čempionatas iki sekmadienio vyksta Almatoje (Kazachstanas), jame rungtyniaujama amžiaus grupėse nuo jaunių iki veteranų, čia varžosi apie 1,3 tūkst. sportininkų.

Mažeikiškis rungtyniavo jaunimo (iki 23 metų) amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 90 kilogramų. Lenkdamas kaire ranka jis užėmė penktą vietą, o sidabrą iškovojo lenkdamas dešine ranka.

Pakeliui į finalą Ž. Berzinis įveikė Mongolijos, Australijos, Turkijos ir Irano sportininkus, finalinėje dvikovoje susitiko su Tamazu Botchoidze iš Sakartvelo ir kelias akimirkas trukusioje dvikovoje turėjo jam nusileisti.  
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto