Pasaulio reitinge – per 14 pozicijų aukštyn

Pasaulio reitinge Arūnas Čiplys iš 35-os vietos turi pakilti į 21-ąją, – informuoja smiginio meistrai. Nuotrauka iš klubo archyvo

Kovo 10–11 dienomis Trakų pilyje vyko smiginio pasaulio reitingo turnyras. Į kovą stojo ir šeši Mažeikių DARTS sporto klubo nariai.
Pergalę šventė mažeikiškis Arūnas Čiplys.

Trakų pilies didžiojoje menėje susirungė 86 vyrai ir 26 moterys iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos ir Suomijos.
Mažeikių DARTS sporto klubas informuoja, kad geriausiai turnyre sekėsi Arūnui Čipliui, kuris nesunkiai pasiekė finalą ir susikovė su nuolatiniu varžovu Dariumi Labanausku iš Kauno. Po permainingos kovos mažeikiškis tapo pasaulio reitingo turnyro Trakuose nugalėtoju.
„Su šiais papildomais taškais pasaulio reitinge Arūnas Čiplys iš 35-os vietos turi pakilti į 21-ąją,“ – praneša klubas.
17-oje vietoje liko Jurijus Stekolnikovas ir Aleksandr Stankevič, kurie pralaimėjo atkrintamąsias varžybas.
Balandžio 14-ąją laukia kitos pasaulio reitingo varžybos Rygoje, kur taip pat dalyvaus Mažeikių DARTS klubo žaidėjai.

One Reply to “Pasaulio reitinge – per 14 pozicijų aukštyn”