Pašerkšnėje kuriasi gandrų konkurentai ***Su Balandžio 1-ąja!***

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Į tėviškę parskridusių gandrų laukia nemaloni žinia – rajone atsirado rimtų konkurentų. Tai Lietuvos ir Prancūzijos bendra įmonė „Levarle“, kuri užsiims vietinių varlių auginimu, gaudymu ir eksportu.

Laimėjo Šerkšnėnai

Rajono savivaldybė, ieškodama investicijų, kreipėsi į prancūzų verslininkus. Drauge su aplinkosaugininkais surengus žvalgybinę išvyką, įvairiose rajono vietose buvo sugauta keliasdešimt bandomųjų varlių porų. Visos jos išsiųstos į Paryžių.
Ką tik gautas atsakymas. Prancūzų gurmanų nuomone, pačios skaniausios varlės veisiasi pašerkšnėje, baigiančioje užpelkėti užtvenktoje baloje.
Po ilgų derybų čia ir nutarta įkurti modernų varlių ūkį. Bus sukurta 50 naujų darbo vietų, sutvarkyta aplinka, įrengtas varliariumas – pramoga mažeikiškiams vaikams.

Galėsime paskanauti

Prancūzai įsipareigojo atlyginti ir gamtai padarytus nuostolius: pastatyti stulpus ir perkelti gandralizdžius į atokesnes, bet taip pat varlingas vietoves. O tuos gandrus, kurie nepageidaus pakeisti gyvenamąją vietą, bendrovė „Levarle“ įsipareigoja maitinti visaverčiais papildais.
Investuotojai taip pat planuoja atidaryti pakelės restoranėlį, kuriame mus nudžiugins egzotiškais patiekalais – ne tik grilyje keptomis varlių šlaunelėmis, bet ir gurmaniška pertrinta kurkulų sriuba, šokoladiniu pyragu su buožgalvių įdaru, kitomis įdomybėmis.

One Reply to “Pašerkšnėje kuriasi gandrų konkurentai ***Su Balandžio 1-ąja!***”

  1. bal1 parašė:

    Su balandžio pirmąja!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto