Pasibaigęs gripo sezonas reikšmingai nesiskyrė nuo ankstesnių

Nuotr. iš NVSC archyvo

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Telšių departamentas pranešė: praėjusią savaitę baigėsi 2025–2026 m. gripo sezonas, prasidėjęs praėjusių metų spalį.

Sezonui pasibaigus, NVSC specialistai ir toliau stebės, analizuos sergamumo tendencijas šalyje ir savivaldybėse, tačiau savaitiniai duomenys iki rudens, kol 40-ąją metų savaitę bus paskelbta gripo sezono pradžia, nebebus teikiami.

Sergamumas mažėjo

Kaip informavo

Epidemijos skelbti neteko

  • Daugiausia – mirties nuo gripo atvejų

Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.

Prenumeruok internetu
Pažymėti:
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content