
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Telšių departamentas pranešė: praėjusią savaitę baigėsi 2025–2026 m. gripo sezonas, prasidėjęs praėjusių metų spalį.
Sezonui pasibaigus, NVSC specialistai ir toliau stebės, analizuos sergamumo tendencijas šalyje ir savivaldybėse, tačiau savaitiniai duomenys iki rudens, kol 40-ąją metų savaitę bus paskelbta gripo sezono pradžia, nebebus teikiami.
Sergamumas mažėjo
Kaip informavo
Epidemijos skelbti neteko
- Daugiausia – mirties nuo gripo atvejų
Visą straipsnį galite skaitykite laikraštyje „Santarvė" arba užsisakę laikraščio elektroninę versiją.
Prenumeruok internetu
Pažymėti:sveikata