Pasikartokime eismo taisykles! ***Su Balandžio 1-ąja!***

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Neįprastą akciją visiems dejuojantiesiems dėl neįmanomo eismo miesto sankryžose, balandžio šeštąją, kai minima Saugaus eismo diena, planuoja mūsų rajono kelių policija.

Pasiekė skundai

Kaip informavo pareigūnai, tądien visose Mažeikių miesto sankryžose planuojama išjungti eismą reguliuojančius šviesoforus, motyvuojant tuo, kad skundai dėl per juos susidarančių transporto priemonių kamščių jau pasiekė net ir sostinės pareigūnų ausis.
Skundų gausa iš kitų išsiskiria jau net „didmiesčio“ šviesoforu pramintas įrenginys Žemaitijos ir M. Daukšos gatvių sankryžoje.

Patikrins ir eismo dalyvius, ir pareigūnus

Nenorėdami tą dieną pakenkti eismo saugumui bei siekdami patikrinti eismo dalyvių žinias, visose sankryžose budės reguliuotojai – Mažeikių rajono policijos komisariato patrulių būrio pareigūnai.
„Todėl raginame visus eismo dalyvius, ne tik vairuotojus, bet ir pėsčiuosius bei dviratininkus, pasikartoti Kelių eismo taisykles, kuriose nurodyti reguliuotojų signalai.
Savo ruožtu mes planuojame pasiekti du tikslus – pamatyti tikrąją padėtį, tai yra sužinoti, ar mažeikiškiai dar moka judėti, kai eismą reguliuoja reguliuotojas. Antra – įsitikinti, ar policijos pareigūnai yra pasirengę ir moka reguliuoti eismą reguliuotojo lazdele“, – sakė rajono policijos įstaigos vadovai.
Pareigūnai primena, kad už važiavimą esant draudžiamam šviesoforo signalui arba reguliuotojo gestui gresia bauda nuo 28 iki 86 eurų arba vairuotojo pažymėjimo atėmimas nuo mėnesio iki pusės metų, tuo tarpu pareigūnams, nemokantiems reguliuoti eismo, gresia neeilinė atestacija.

2 Atsakymai į “Pasikartokime eismo taisykles! ***Su Balandžio 1-ąja!***”

  1. Lina parašė:

    Su balandžio pirmąja!

  2. xxx parašė:

    Ar,Pozniakas reguliuos eisma kazin:-D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*