Pasikeitimai Taryboje: išrinktas naujas opozicijos lyderis, pasikeitė frakcijų sudėtis

Stop kadras iš Savivaldybės tarybos posėdžio

Ketvirtadienį Mažeikių rajono savivaldybės posėdyje buvo paskelbti keli politiniai pareiškimai. Pasikeitė frakcijų sudėtis, sudaryta nauja opozicija, jos lyderiu išrinktas Kęstutis Bartkevičius.

});

Pasitraukė iš frakcijos

Pirmasis savo politinį pareiškimą įgarsino Tarybos narys Virginijus Sungaila. Jis paskelbė nuo lapkričio 30 d. pasitraukiąs iš Savivaldybės tarybos Regionų partijos frakcijos. Politikas taip pat pasiprašė atleidžiamas iš Savivaldybės Kontrolės komiteto bei Etikos komisijos nario pareigų.

„Tikėtina, kad Regionų partijos frakcija į šias pareigas deleguos savo narius. Bet jei taip nebus, esu pasiryžęs dirbti ir toliau Etikos komisijoje, kaip ir Kontrolės komitete. Toliau Taryboje dirbsiu kaip nepriklausomas Tarybos narys“, – pareiškė V. Sungaila.

Pasikeitė sudėtis

Tarybos narys Paulius Auryla pareiškė apie Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų  frakcijos sukūrimą. Ją sudaro Tarybos nariai, išrinkti pagal Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos rinkimų sąrašą: P. Auryla, Vilija...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto