Pasiklydusią grybautoją atrado tarnybinis šuo Attilas

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Pastarosiomis dienomis mažeikiškiai policijos pareigūnai vieną po kitos pradeda asmenų, dingusių be žinios, paieškos bylas. Kai kurias tenka nutraukti, dingusiesiems atradus, kitos – tęsiamos.
Viena iš paieškų, organizuotų Kelmės rajone, kurios metu prireikė mažeikiškio kinologo pagalbos, parodė, kad grybauti reikia itin atsakingai.

Tenka skelbti paieškas

Rugsėjo 3-iąją policijos pareigūnai buvo informuoti apie eilinį kartą dingusią Bendruomeninio pagalbos vaikams centro globotinę – išvakarėse, apie aštuntą valandą vakaro, 18-metė išėjo iš centro ir pradingo.
Iš centro darbuotojų akiračio mergina dingsta nebe pirmą kartą ir jos paieškos ilgai netrunka. Paskutinį kartą šios globotinės paieška buvo paskelbta rugpjūčio 31-osios vakarą.
Tą pačią dieną į policiją kreipėsi mažeikiškis, susirūpinęs dėl žmonos dingimo. Jis teigė, kad išvakarėse jo 19-metė žmona išėjo iš senelių namų Pavasario gatvėje ir prapuolė. Paieška ilgai nesitęsė – dingusioji atsirado gyva ir sveika.
Antradienį sūnaus likimu susirūpino mažeikiškė – pareigūnams ji pranešė, kad nuo liepos 14-osios  negali susisiekti su 30-mečiu sūnumi, kuris išvykęs į Švediją. Pareigūnai dėl šio mažeikiškio kreipėsi į švedų pareigūnus.

Aptiko dingusią grybautoją

Antradienio popietę Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojui pranešta, kad išvakarėse Kelmės rajone į mišką grybauti išėjo 52-ejų metų moteris ir dingo be žinios. Į šį rajoną išvyko budintis kinologas Tomas Taurinskis su savo septynerių metų augintiniu Attilu.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto