Pasipriešino grėsmingiems varžovams

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiams krepšininkams lapkričio pirmosios vakarą teko praleisti krepšinio aikštelėje – devintąsias Lietuvos krepšinio lygos rungtynes jie Vilniuje žaidė su vietos „Lietuvos rytu“.
Tik po pirmosios taiklios atakos mažeikiškiai pirmavo šiose rungtynėse, po to iniciatyvą į savo rankas perėmė vilniečiai, kurie po pirmojo kėlinio pranoko mūsiškius rezultatu 34:18.
Net ir atsilikdami šešiolikos taškų skirtumu, mažeikiškiai nenuleido rankų ir per kitus kėlinukus  jau nebenusileido varžovams – antrąjį ketvirtį pralaimėjo tik vienu tašku, trečiąjį sužaidė lygiosiomis, o ketvirtąjį laimėjo devynių taškų skirtumu.
Galutinis rungtynių rezultatas 88:80 Vilniaus „Lietuvos ryto“ naudai.
Mūsiškių gretose šešiolika taškų įmetė Eigirdas Žukauskas, trylika – Raimundas Danys, po vienuolika taškų pelnė Ignas Vaitkus ir Arvydas Gydra, dešimt taškų – Raimondo Petrausko sąskaitoje. Šiose rungtynėse mažeikiškiai pataikė net pusę savo mestų tritaškių metimų – iš aštuoniolikos pataikė devynis.
„Sužaidėme kol kas vienas geriausių rungtynių, panašų kovingumą mačiau rungtynėse su „Šiauliais“ – vyrai stengėsi, kovojo, rodė charakterį. Dabar turime savaitę pasiruošti rungtynėms namuose su  „Dzūkijos“ krepšininkais, kovosime tik dėl pergalės“, – sakė ekipos vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys.
Pergalių skonio dar nepajutę mažeikiškiai šeštadienį žais antrąsias LKL rungtynes namuose –  „Ventos“ progimnazijos sporto salėje jų varžovė bus penkias pergales iškovojusi Alytaus „Dzūkija“.

One Reply to “Pasipriešino grėsmingiems varžovams”

1. Roma parašė:

Pastaba laikraščiui: neklaidinkite skaitytojų netiksliu varžybų rezultato pateikimu. Galutinis rungtynių rezultatas
    88 : 80 Vilniaus „Lietuvos ryto“ naudai. Mažeikiai pralošė tik 8 taškais.