Pasirašyta sutartis dėl Sporto ir pramogų centro statybos

Šalia šios mažeikiškių pamėgtos poilsio vietos turėtų iškilti modernus sporto ir pramogų centras. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybės administracija ir UAB „LitCon“ pasirašė 12,94 mln. eurų vertės statybos darbų rangos sutartį – Mažeikiuose bus statomas sporto ir pramogų centras.

Kaip informavo šio projekto vadovas – Mažeikių rajono savivaldybės mero patarėjas Giedrius Petrulevičius, sporto ir pramogų centro statybų rangovo konkursas vyko kone dvejus metus ir buvo skelbtas tris kartus.
„Paskelbus trečiąjį rangos darbų konkursą, sutartis pasirašyta“, – sakė G. Petrulevičius.
Sedos gatvėje planuojama statyti 8,9 tūkst. kv. metrų ploto sporto kompleksą su krepšinio, tinklinio, rankinio, sunkiosios atletikos, imtynių, bokso, aerobikos, šokių, treniruoklių ir konferencijų salėmis, salėmis kultūros renginiams, SPA centru, 25 metrų ilgio 4 takelių baseinu.
Mažeikių sporto ir pramogų centras bus statomas pagal bendrovės „Aexn“ pasiūlytą architektūrinę koncepciją „Kalva“.

23 Atsakymai į “Pasirašyta sutartis dėl Sporto ir pramogų centro statybos”

 1. Tikrai parašė:

  Nerimti norai,dabar veikiantis sporto klūbas prie turgaus pustuštis,Mažeikiams yra daug rimtesnių problėmų-bedarbystė,emigracija,maži atlyginimai,kilstančios kainos,vis didėjantis valdančiųjų skaičius.

 2. Elvyra parašė:

  Tai gal geriau sutvarkykit senaji statybos tresto pastata,kiekvienam aukste po skirtinga sporto saka ir miestui gerai,ir pinigai sutaupyti…Beje,kas paaiskins ,kiek tu sportuojanciu ten bus,kiek kainuos islaikymas???Gal planuojama Mazeikius taip isplest,kad taps didmiesciu,kuriam reikalingas toks sporto kompleksas.Greiciausia,tai bus skanus kasnelis pasipelnymui …

 3. Dieds parašė:

  Valio!!!Nenumiriau.Sulauksiu naujų Vasiuku.Slava Benderiams.Meluoja net neraudonuoja.Juokdariai.3?

 4. Prisibezdejes pilvotas bebras parašė:

  Su salyga, jog mani isrinksit, pazadu – dviraciu taka i Palnga, klasteri su 1500 darbo vietu, ai pala, sita jau nunese, nu bet bus viadukas, 18 liftu per gelelezinkelio tilta, geriausia Pabaltiji sporto sale, Baikonuro kosmodroma perkelsim i Serksnenus, algas visiems be isimties pakelsim iki 20000 per menesi ai geriau iki 30000. Zodziu – jei uz bezdala balsuosi, pasiklosi aukso guoli (nu arba man ir mano ameboms giminems). Mano numeris rinkimuose …………

 5. artėja rinkimai parašė:

  tai gi aiškiai parašyta visur kitur, kad tik prašys vyriausybės paramos….. jos nėra gauta… o pati savivaldybė lėšų tam neturi… tai nėra ko daug ir diskutuoti.. RINKIMAI :)

 6. Drasus zingsnis parašė:

  Is kur pas juos tiek drasos,tiek valios gelezines.Jei tikra viskas,o ne rinkimai-sveikinu patareja ,neziurint i tai.kad nesiseka musu miesto krepsininkams,berods jis ir Mazeikiu krepsinio klubo direktorius.Bet jei viskas tik del akiu ir ausu-,rinkimuose einame balsuoti visi,renkame nepartinius,ir issivalysime savo kiema nuo visu makaronu kabintoju.

 7. realiste parašė:

  Gi FAKTAS, kad nieko nera. :DD Ir nebus. Ai nu rinkimai bus.

 8. realistas parašė:

  Gerbiamieji, kur patvirtintas statybų eigos planas, su numatytų darbų etapais, kur finansavimo sutartys? Nes iš straipsnio labai aišku, kad tai tik gražūs ketinimai statyti, tik neaiški net statybų pradžia, ar yra išduotas pagal adresą statybų leidimas?

 9. B. parašė:

  Pasirašyta sutartis dar nereiškia, kad bus pastatytas. Juk laukėm ir klasterio, ir viaduko per geležinkelį, kiek metų tiesiamas dviračių takas pavenčiuose, dabar galėsim džiaugtis ir laukti sporto centro. Tai, kas pažadėta dar nereiškia, kad bus padaryta.

 10. Shiusha parašė:

  Tikejaus, kad socdemai pries rinkimus ismes koki nauja masala, bet nieko, ant to paties arkliuko joja. Net pakilusi kaina nesutrukde pasirasyt sutarties. O kur finansavimo garantija?

 11. aa parašė:

  Bet siaip garantuoju, kad visi komentuojantys patys zinote, kad tie pilvoti dedes is savivaldybes ir vel laimes rinkimus. Cia Mazeikiu prakeiksmas toks. O jei ne, tai lizinginiai karbauskininkai laimes. Tai net neaisku, kas blogiau, stagnacija, ar nesamones.

 12. parašė:

  Geriau liftus geležinkelio tilto sutvarkykit

 13. to mastom parašė:

  Kelintoje klasėje mokaisi, kad dar pasakomis tiki ar kitus durnais laikai? Prieš anuos rinkimus socdemai pasirūpino, kad viename laikraštyje atirastų staripsnis apie neva būsimą klasterį, nors patys gerai žinojo, kad to klasterio čia tikrai nebus. Rinkimai parodė, kad jauką rinkikai pasičepsėdami prarijo ir iki šiol niekaip atrūgti negali. Dabar komuniagos išmeta arenos kortą, nors jokiame biudžete nė cento nėra numatyta. Šekit, durneliai, opiumo liaudžiai, gromuliokit, svajokit apie gyvenimą Marse ir rinkite socdemus. Ir jiems nusišvilpt, kad tos arenos, nei mažos, nei didelės čia tikrai NEBUS. Svarbiausia jiems tik rinkimai.

 14. NEJUOKINKIT parašė:

  Prieš artėjančius tarybos ir mero rinkimus socdemai, norėdami išlikti valdžioje, žadės Mažeikių m. ir KOSMODROMĄ pastatyti, kad tik galėtų garsiai parėkaut, kiek mes daug davėm miestiečiams. KLAUSIMAS VALDANTIESIEMS – O KODĖL TIEK METŲ MALTAS ŠŪDAS.
  P. s. Prieš rinkimus visi politikieriai aukso kalnus žada, jau ir valstiečių naujame biudžete automobilio mokestis išgaravo, „vaiko pinigai“ ugtels vos ne per pusę, t. y. 50 EUR.

 15. Kazys parašė:

  O apie salės futbolą… nėra kalbos?

 16. Mastom parašė:

  Mąstom, kad būtų puiku kuo greičiau toks pastatas. Reikia tikėtis tai netaps politikų žaisliuku, o bus greitai pastatyta ir atidaryta.

 17. ohoho parašė:

  Duodu 99%, kad nieko nepastatys. :D :D

 18. Tik parašė:

  neparase kiek pinigu skirs vyriausybe.Ar bus uztikrintas finansavimas.Kad nebutu kaip Kretingoje!

 19. Komentatorius parašė:

  Va va, nesenstanti raudonųjų tvarka – padaryti vienoje vietoje viską, dar galėjo prirašyti, kad bus salė, skirta šaudymui iš lanko, dviračių trekas, disko metimo sektorius, o jei prireiks, bus ir f-1 trasa. Vietoj to, kad padarytų vieną gerą, darys tokia, kuri tiks visiems, o tuo pačiu ir niekam. Gal jau žinot, kas bus direktorius naujo pastato, kas bus buhalterijoj, o kas imsis administratoriaus reikalo?

 20. Guolis parašė:

  Liuks :)) pagaliau, seniai laukta. Laukiam kranu

 21. arena parašė:

  Reikia arenos ir skubiai. Kažin, bent pamatus iki rinkimų padės? Ar tik popierius parodys? Taip norisi, kad Mažeikiuose pagaliau iškiltų kažkas, ko pavydime kitiems.

 22. Vydas parašė:

  Sutartys tik plaukia viena po kitos, o pinigų tai nėr?

 23. Brolis parašė:

  Laba diena , ar čia nebus kaip su medienos klasteriu iki rinkimų bus statomas Mažeikiuose , o reali arena bus pastatyta Akmenėje , kur aš jį mačiau – a pažadukas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto