Pasirašyta sutartis su baltarusiu krepšininku

O. Koženecas krepšininko karjerą pradėjo Baltarusijos sostinės Minsko RTI komandoje 1995 metais. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

„Mažeikių“ krepšinio klubas pasirašė sutartį su 35-erių metų 208 centimetrų ūgio vidurio puolėju iš Baltarusijos Olegu Koženecu.

Tikisi gerų rezultatų

Mažeikiškių priekinę liniją sustiprinantis žaidėjas per savo karjerą yra rungtyniavęs vienuolikoje klubų Baltarusijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje bei Vokietijoje.
„Sutartį pasirašėme iki sezono pabaigos su sąlyga, kad jei jis gaus geresnį pasiūlymą, netrukdysime jam pakeisti klubo. Tikimės jį įregistruoti komandoje iki šį penktadienį Mažeikiuose vyksiančių rungtynių su Joniškio „Delikatesu“, tada sirgaliai ir galės įvertinti jo žaidimą. Krepšininkui tai bus debiutas Lietuvos lygose“, – sakė krepšinio klubo vadovas Giedrius Petrulevičius.
Anot jo, iš krepšininko tikimasi gerų rezultatų – peržiūros metu jis parodė, kad niekuo neatsilieka nuo jaunųjų žaidėjų, turi gerą vidutinį metimą, praėjusio sezono statistika rodo, kad yra geras kovotojas dėl atšokusių kamuolių.
Kada komandai galės padėti įžaidėjas Andrius Mažutis, jos vadovas pasakyti negalėjo –  krepšininkas gydosi traumą, konsultuojasi su medikais, tad jo starto dar teks palaukti.

Turi patirties

O. Koženecas krepšininko karjerą pradėjo Baltarusijos sostinės Minsko RTI komandoje 1995 metais. Po to išvyko į JAV, kur rungtyniavo NCCA čempionate. Iš Amerikos grįžo į Europą – žaidė Vokietijos Gyseno klube, Lenkijos „Slucko“ ir „Polonijos“ klubuose, atstovavo Prancūzijos ekipai, rungtyniavo trijose Ukrainos komandose, 2009–2010 metų sezoną žaidė kaimyninės Latvijos „Liepojos Livu-alus“ komandoje.
Praėjusį sezoną O. Koženecas rungtyniavo „Minsko 2006“ komandoje, kuri rungtyniavo Vieningoje krepšinio lygoje ir Europos Iššūkio taurėje. Nacionaliniame čempionate vidurio puolėjo pozicijoje žaidžiantis krepšininkas vidutiniškai pelnydavo po 11,5 taško ir atkovodavo po 6,3 kamuolio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto