Pasirengimas rugsėjui – darbais ir dovanomis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Tradicinė rugsėjo akcija „Apsaugok mane“ prasideda: „Lietuvos draudimas“ rajono mokinius apdraudė nuo nelaimingų atsitikimų eismo įvykiuose rugsėjo mėnesį, kelininkai akcijos ženklu jau pažymėjo perėjas prie mokyklų, pareigūnai ruošiasi sustiprintam budėjimui.

Kaip informavo Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyrius, rugsėjo 4 d. nuo 7.30 val. prie perėjų sankryžose, esančiose arčiausiai mokyklų, patruliuos policijos pareigūnai, Savivaldybės ir savivaldybės administracijos vadovai bei specialistai.
„Lietuvos draudimas“ nupirko ir mūsų savivaldybės mokykloms padovanojo 622 vaikiškas šviesą atspindinčias liemenes, papuoštas „Apsaugok mane“ ženklu. VĮ Telšių regiono keliai dovanojo atšvaitų, kurie bus dalijami akcijos metu.
„Lietuvos draudimas“ ir šiemet asmens draudimu nemokamai apdraudė visus šalies mokinius. Šis draudimas galioja Lietuvoje ištisą parą visą rugsėjo mėnesį. Kiekvienas šalies mokinys nuo nelaimingų atsitikimų kelyje yra apdraustas 5 tūkst. eurų suma.
„Draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigalios automatiškai pačią pirmą mokslo metų dieną, dėl to tėveliams nieko daryti nereikia. Svarbiausia, kad, nutikus nelaimei kelyje, jie žinotų, kad gali kreiptis į mus dėl patirtos žalos atlyginimo“, – sakė Žemaitijos skyriaus vadovė Kristina Remeikienė.
Mokinio, kuris keliaudamas pėsčiomis šį rugsėjį pateks į eismo įvykį, tėvai ar globėjai kviečiami apie tai iš karto pranešti „Lietuvos draudimui“ telefonu 1828. Užregistravus įvykį, bendrovės specialistai išsamiai paaiškins, ką daryti toliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto