Pasitarime dėl daugiabučių atnaujinimo – daug pykčio ir karčių žodžių

Susirinkę mažeikiškiai negailėjo kritikos svečiams bei pasigedo konkrečių atsakymų į jiems rūpimus klausimus. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Antradienį Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centre įvyko Savivaldybės administracijos ir viešosios įstaigos „Būsto energijos taupymo agentūra“ organizuotas susitikimas dėl daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo programos įgyvendinimo.
Į susitikimą gausiai susirinkę mažeikiškiai negailėjo kritikos ir piktų žodžių svečiams iš sostinės, taip pat vietinės valdžios ir daugiabučius namus administruojančių bendrovių adresu.

Sulaukė svečių

Susitikime dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės vadovai ir administracijos atstovai. Su gyventojais susitiko ir daugiabučius namus administruojančių įmonių vadovai bei svečiai iš sostinės.
Susitikime pranešimus skaitė VšĮ „Būsto energijos taupymo agentūra“ direktoriaus pavaduotoja Ginta Tautkutė, Projektų įgyvendinimo kokybės priežiūros skyriaus vedėjas Edvardas Petrauskas ir specialistas Vasilijus Lachadinovas.
Į susitikimą su mažeikiškiais atvyko ir Telšių teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Rimantas Pikturna.

Nesuprantami skaičiai ir faktai

Gausiai susirinkę mažeikiškiai negailėjo kritikos svečiams. Daugiabučių namų gyventojai pasigedo konkrečių atsakymų į jiems rūpimus klausimus. Pasipiktinimą sukėlė tai, kad atvykėliai informaciją pateikė mažeikiškiams nesuprantamais teoriniais skaičiavimais lentelėse ir diagramose, kuriose visiškai nebuvo kalbama apie Mažeikius.

Plačiau apie tai skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Pasitarime dėl daugiabučių atnaujinimo – daug pykčio ir karčių žodžių”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Zmones nori geriau ir sutinka su renovacijomis,bet gauna tik blogiau! Lieka su skyletom sienom,nedabaigtais balkonu darbais ir be pinigu! Gyventojams truksta vieningumo kovojant su sia korupcija!!! Kiek zmoniu migravo is salies,kad susimoketi renovacijoms? Ar tiems valdziazmogiams rupi? Mat .jie dar nori sustabdyti migrantu srauta? Ka tada srekensit,kai liks neigalus ir pensininkai su apgailetinai mazomis pensijomis?! Gal vieni kitus „smaugsite“? Manau.kad renovaciju machinacijos islis i dienos sviesa veliau ar anksciau..

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Visuotinis vogimas, vagia valdzia, vagia ir visi likusieji. Kas katra aplenks? O del kontroles, tai kokia kontrole begali buti visuotinio plesimo laiku? Supuves lietuviskas kapitalizmas.

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  kodėl skiriasi bendro naudojimo elektros kaina „Buto ūkis“ 0,0628 kaina,o „Tavo pastogė“ 0,173 kaina

 4. grybų karalystė parašė:

  Kada pagaliau raudonsnukiai otkatininkai užbaigs žemaitijos 15? Bl. ar reikia,kad kas nors nukristų iš balkono ir žūtų,kad tie nuopisos pradėtų judėti?

 5. ale parašė:

  matai, bjaurybės, nepasitiko valdininkėlių su duona ir druska :) Mirk iš juoko. Kokio lygio specialistai, jei nesugeba į klausimus atsakyti.

 6. Antanina parašė:

  Kur nebus pasipiktinimu, jei vieni pensininkai susirinke, pastoviai skundziasi kaip jiems blogai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto