Pasitikrinti žinių – į Nacionalinę viktoriną

Šeštadienį dvidešimtyje Lietuvos miestų, tarp jų – ir Mažeikiuose, vyks žinių apie Lietuvą patikrinimo konkursas – Nacionalinė viktorina.

Reikėtų užsiregistruoti

Artėjančio Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga organizuojamo renginio metu dalyviai varžysis, tikrindami savo žinias apie Lietuvos kultūrą, istoriją, gamtą, sportą, visuomenę ir pan. Dalyvavimas viktorinoje – nemokamas. Tačiau norintieji dalyvauti kviečiami užsiregistruoti iš anksto adresu: https://www.15min.lt/nacionaline-viktorina. Arba galima parašyti elektroninį laišką viktorinos organizatoriui Mažeikiuose adresu: l.jonauskas@gmail.com.
Laiške reikėtų nurodyti savo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, profesiją, taip pat ar dalyvaujate kitose viktorinose, protų mūšiuose, protų kovose. Jei taip, prašoma nurodyti, kokiose ir su kokia komanda.
„Registracija vyks iki pat žaidimo dienos. Žaidėjų limito nėra, bus stengiamasi sutalpinti visus norinčiuosius dalyvauti“, – žada Laurynas Jonauskas, viktorinos organizatorius Mažeikiuose.

Svarbiausia – turėti noro

Žaidėjai – ir užsiregistravusieji, ir tokie, kurie galbūt spontaniškai sumanys joje dalyvauti, kviečiami atvykti bent dešimt minučių anksčiau – kad ir patys, ir organizatoriai galėtų tinkamai pasiruošti žaidimo pradžiai.
„Kol kas registruojasi labai įvairūs žaidėjai – ir patyrę įvairių protmūšių, viktorinų, intelektinių televizijos žaidimų dalyviai, ir mažiau matyti žinių žaidimų entuziastai. Gana aktyvūs – moksleiviai“, – pastebėjo pašnekovas.
Pasak L. Jonausko, svarbiausia turėti noro, entuziazmo praleisti šeštadienio popietę intelektualioje bendruomenėje ir dalyvauti šioje viktorinoje. Visa kita – smulkmenos.

Vyks du kėliniai

Skelbiama, kad viktorinos dalyviai turės iš viso atsakyti į 240 klausimų. Visiems dalyviams jie bus vienodi. Klausimus sukūrė įvairiose protų kovose ne kartą dalyvavę ir gerai pasirodę asmenys.
Atsakymus į juos reikės pateikti raštu, užrašant ant lapo.
Viktorina bus suskirstyta į du kėlinius po 120 klausimų. Vieno kėlinio trukmė – valanda. Po kėlinio atsakymų lapai bus surenkami ir taisomi.
Viktorinai pasibaigus, po kelių dienų bus paskelbti tiek kiekvienos temos nugalėtojai, tiek atskirų miestų čempionai, tiek geriausiai visoje Lietuvoje pasirodę viktorinos dalyviai. Jie bus apdovanoti rėmėjų prizais.
Žaidimo rengėjai sukūrė bandomuosius klausimus tiems, kas neturi patirties panašiuose žaidimuose ar turi jos mažai. Bandomuosius klausimus ir žemiau esančius atsakymus galite rasti naujienų portalo 15min.lt Nacionalinės viktorinos puslapio https://www.15min.lt/nacionaline-viktorina skiltyje „Bandomoji viktorina“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto