Paskelbtas „Skaitytojo naujienos“ sausio nugalėtojas

Vytautas Ramanauskas pateikė ir iliustracijų, kaip parkas atrodė prieš pusę amžiaus. Nuotrauka iš Mažeikių muziejaus fondų

Portalo santarvė.lt skaitytojai pastebėjo rubriką „Skaitytojo naujiena“. Raudonas užrašas skelbia apie skaitytojo atsiųstą informaciją su fotografijomis.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime. Sausio mėnesio nugalėtojas – muziejininkas Vytautas Ramanauskas.

Prizas – už aktualumą

Netylant diskusijoms dėl Senamiesčio parko rekonstrukcijos, V. Ramanauskas pakvietė prisiminti parko praeitį. Straipsnis „Iš Mažeikių parko praeities“ – tai ne tik pasakojimas apie parku virtusią Mažeikių girios dalį, bet ir jį iliustruojančios senos nuotraukos.
Už aktualią publikaciją muziejininkui V. Ramanauskui dovanojame 3 mėnesių „Santarvės“ prenumeratą.
Nedaug iki prizo trūko lopšelio-darželio „Eglutė“ atstovėms – direktoriaus pavaduotojai Margaritai Jasinskienei ir auklėtojai Rimai Skrinskienei . Dėkojame už operatyvumą – apie darželinukų nuveiktus darbus („Mažieji skuba į pagalbą“ ir „Darželinukai miške tyrinėjo pėdsakus“) mes sužinojome tą pačią dieną!
Santarvė.lt sulaukė ir fotonaujienų. Kuo gyvena Mažeikiai dažnai sužinome iš Kazimiero Paulausko nuotraukų.
O portalo lankytojų gražių atsiliepimų sulaukė Deivido Makavičiaus užfiksuotas retai matomas meteorologijos reiškinys – vaivorykštė viduržiemį.

Portalą kurkime kartu

Santarvė.lt kviečia neužsimerkti: pamačius problemą, įamžinti tai, kas sudomino, nustebino ar pradžiugino, siųsti informaciją, naujienas, straipsnius, aprašymus… Arba apie kokį įvykį tiesiog informuoti „Santarvės“ žurnalistus, o jie imsis savo darbo.
Kad atsispindėtų tikresnis Mažeikių rajono vaizdas, naujienų portalo santarvė.lt viršuje tereikia paspausti vieną žalią mygtuką „Atsiųsti naujieną“. Lengviau nebūna – Jūsų laukia paruošta forma informacijai ir iliustracijoms pateikti.
Vienas paspaustas mygtukas – ir mes jau žinome, kuo tuo metu gyvena Židikai („Židikuose – pažintinė konferencija“), Ruzgai („Iš Seimo parsivežė specialųjį prizą“), Seda („Sediškiai dalyvavo skaitymo konkurse“) ar Palnosai („Palnosų kaime eismą sustabdė ant kelio iškritę rąstai“).
„Santarvės“ kolektyvas džiaugiasi, kad Jūs padedate kurti mūsų rajono paveikslą. Mums įdomu, kuo Jūs gyvenate!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto