Paskelbus paiešką pražuvėlis grįžo namo

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį Mažeikių rajono policijos komisariate paskelbta dingusio žmogaus paieška, kuri buvo baigta jau tą pačią dieną.

Policijos pareigūnams buvo pranešta, kad trečiadienį, apie pusę šešių vakaro, iš namų Mažeikių mieste išėjo ir negrįžo 15-metis. Ketvirtadienį policijai paskelbus dingusio asmens paiešką, apie pusę keturių vakaro ji buvo nutraukta –  nepilnametis grįžo namo.

Paskutinį kartą praėjusiais metais paieška mūsų rajone buvo skelbiama gruodžio 24 d. – dėl dingusios 12-metės – paauglė išėjo iš Mažeikių dienos krizių centro. Nepilnametė iš šio centro išeina ir negrįžta ne pirmą kartą. Ir šįkart ji parsirado į centrą.

Mažeikiškiai policijos pareigūnai informavo, kad šiuo metu mūsų rajone dingusių žmonių nėra, baigiama nustatyti lapkričio 5 d. miške ties Kalniškių kaimu (Laižuvos seniūnijoje) medžiotojų aptikto mirusio vyriškio tapatybę. Kadangi kūnas buvo rastas visiškai šalia sienos su Latvija, įtarta, kad tai gali būti šios šalies pilietis, nes nė vienas žmogus iš mūsų rajono nebuvo laikomas dingusiu.

Įtarimai pasitvirtino: Latvijos pasienio rajone yra dingęs vyras, kaimyninės šalies pareigūnams nusiųsti rasto vyro DNR mėginiai. Šiuo metu laukiama oficialaus atsakymo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto