Paskirstytos sportui numatytos biudžeto lėšos

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Sporto tarybos posėdyje išdalytos sporto rėmimui skirtos lėšos – jomis paremti mėgėjišką sporto veiklą vystantys rajono klubai.
Sporto tarybos nariai skyrė prašomą pinigų sumą krepšinio sporto klubui, kad „Mažeikių“ komanda galėtų užbaigti šį sezoną.

Padidėjo sporto biudžetas

Šiais metais rajono sportui remti skirti 129 tūkstančiai eurų, o tai yra trimis tūkstančiais daugiau negu praėjusiais metais.
„Šiemet iš mėgėjų klubų gavome paraiškų ir prašymų daugiau kaip už 74 tūkstančius eurų. 40 tūkstančių eurų prašė ir „Mažeikių“ krepšinio klubas, kad sėkmingai ir be skolų baigtų Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybes“, – rajono sporto klubų prašomas sumas įvardijo Sporto tarybos pirmininkė, Savivaldybės vicemerė Sigutė Bernotienė.
Iš sporto rėmimui numatytų lėšų 23 tūkst. eurų buvo skirti rajono sporto varžybų organizavimui bei žaidėjų pavėžėjimui į varžybas, 6 tūkst. eurų atiteks įvairiems apdovanojimams pirkti, 1311 eurų –  neįgaliųjų sporto rėmimui.
Trims klubams, kurie šiuo metu aktyviai dalyvauja įvairaus lygio čempionatuose, dalis lėšų buvo skirtos avansu: 10 tūkst. eurų skirta „Mažeikių“ krepšininkams, 1100 eurų – „Sedulos-Aibės“ krepšininkams ir 560 eurų – „VIP“ salės futbolininkams.

Lauks tvarkingų paraiškų

Paraiškas paramai gauti savivaldybei pateikė 21 rajone veikiantis sporto klubas, tačiau ne visos jų buvo svarstytos šiame posėdyje. Stalo teniso klubo „Vijurkas“, kikbokso klubo „Okamis“, smiginio klubo „Darts“, karatė klubo „Žemaitis“, šaškių klubo „Venta“ bei ledo ritulio klubo „Smūgis“ prašymai skirti lėšas buvo atidėti nagrinėti kitam kartui. Pasak Sporto tarybos pirmininkės, klubai pateikė paraiškas, kurios neatitiko reikalavimų.
Mažeikių turistų klubui rėmimo pasiūlyta ieškoti kitose programose.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

10 Atsakymų į “Paskirstytos sportui numatytos biudžeto lėšos”

 1. Vardas parašė:

  to Jonas 2016-03-03 10:01:22
  Savivaldybė turi aukščiausio lygio sporto specialistą Petrą Norvilą

  Nuo šito žmogaus pakeitimo reikėtų pradėti visą perversmą Mažeikių sporte ! Eilė metų ir nieko naujo.. Pradedant mėgėjiškai sportuojantiems žmonėms, baigiant profesionaliais sportininkais. Būtų didesnė iniciatyva iš valdininkų pusės, būtų ir daugiau sportininkų garsinančių mūsų miestą.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Saurida duos nebent į teismą dėl neteisėtų mokesčių nemokėjimo…

 3. Rolandas parašė:

  Savivaldybė kaip savivaldybė,bet tai kur pieninė,duoninės,Saurida,Kvistija,Tomega,Lietuvos geležinkeliai ir dar visokių…,nekalbant jau apie Orleną,kuris Lenkijoje remia sportą,bet tik ne Mažeikiuose.

 4. to Jonas parašė:

  Savivaldybė turi aukščiausio lygio sporto specialistą Petrą Norvilą

 5. Rolandas parašė:

  Skaitau komentarus ir svarstau. Miestas Lietuvos mastu nemažas,bet sporto vadybininkų nerasta. Šiandien Trakai pradeda A lygos sezoną-1mln.eurų biudžetas. Sakykim Pasvalio Pieno žvaigždės nežinau,bet manau ne 20t.dalinasi,kaip šuo kaulą. Miestas 5t gyventojų ir pieninė. Utena,mūsų dydžio. Futbolas A lyga,krepšinis LKL vyrai ir moterys,rankinis ir aukščiausia lyga. Iš kur ten gaunami pinigai ir ne tokios kapeikos kaip Mažeikiai dalinasi. Graudu,kad nerandam rėmėjų,o verkiam,kad neturim pinigų sportui.

 6. Vardui nuo Atsibodo parašė:

  VIP – Mažeikių m. salės futbolo komanda, rungtyniaujanti Lietuvos futbolo federacijos aukščiausios lygos Futsal čempionate.
  Dėl namų rungtynių yra skelbiama vietinėje žiniasklaidoje, reklamuojama per vietines radio stotis (pvz. buv. Mažeikių „Aidas“). Rungtyniauja Strazdelio g. sporto komplekse, sekančios varžybos šį šeštadienį 18 00 val. su Kauno „Vytis – Zenitas“.

 7. Jonas parašė:

  Kaip teisingai Vardas pastebėjo… :) Nėra pas mus reklamos. Ar rasite mieste kokį skelbimą, kada ir kas vyksta ( turiu omenyje sportą ) Ar yra savivaldybėje atsakingas už sportą kas? Gal galėtų ir reklamai išskirti kokius kelis eurus- atspausdinti reklamai A4 formatu nors. O tai matot žmonės nežino kas tas VIP.

 8. Vardas parašė:

  O kas tie VIP isvis kur jie zaidzia?

 9. Jonas parašė:

  Jaunieji futbolininkai garsina Mažeikius, bet nemačiau ar jiems skyrė nors kiek? O krepšinis ritasi žemyn, tai gal tegul pats ieško iš ko pragyventi…

 10. Atsibodo parašė:

  Kiek galima „šerti“ Mažeikių „Mažeikiai“ krepšinio komandą, tegul ieško ir kitų rėmėjų, o ne vien į savivaldybę žiūri. Aišku, KK komandos vadovui, būnant mero patarėju, nesunku prasimušti kaskart pinigų iš savivaldybės, bet kiek ilgai tai gali tęstis. Jei KK vadyba nieko neveikia, tai ir nereikia išvis tos komandos.
  Įdomu ir tai, kad RKL lygoje rungtyniaučiam KK Sedula – Aibė skirta avansu beveik 2 kartus didesnė suma, nei Lietuvos aukščiausiojoje salės futbolo lygoje rungtyniaujančiam FK VIP. Logikos visiškai nekokios, na ir žinoma, kad Seda turi užnugarį savivaldybėje per „partinę liniją“. Kitoms sporto šakoms turbūt tik trupiniai nuo puodo liko, nors jų atstovai taip pat garsina Mažeikių m. vardą.
  Vienu žodžiu, sąžiningumo ir teisingumo kaip visada trūksta. Graudu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto