Paskutinė galimybė laimėti 5000 eurų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad paskutiniai Kvitų žaidimo laimėtojai, tarp kurių – ir finalinis 5000 eurų laimėtojas, bus paskelbti jau už savaitės – lapkričio 5 d. Antrus metus vykstančiame Kvitų žaidime gyventojai užregistravo per 4,9 mln. kvitų, iš kurių daugiau nei 4000 žaidimo dalyviams tapo sėkmingais.

Šiuo metu žaidime paskelbti 22 mėnesio prizų po 5000 eurų laimėtojai ir net 4140 savaitinių prizų laimėtojų. Stebint laiminčiųjų statistiką, akivaizdu, kad į šią iniciatyvą įsitraukia gyventojai iš visos Lietuvos.
„Kalbant apie regioninį laimėtojų pasiskirstymą, natūralu, kad didesnis laimėtojų skaičius stebimas tose apskrityse, kuriose daugiau gyventojų: Vilniaus mieste prizus atsiėmė 869 gyventojai, Kaune – 499, Klaipėdoje – 199 laimėtojai. Visgi, nevertinant didžiųjų miestų savivaldybių, galima išskirti kelis regionus, kurių gyventojams Kvitų žaidime sekasi dažniausiai. Kėdainių, Klaipėdos rajono ir Mažeikių savivaldybėse Kvitų žaidimo prizus atsiėmė po daugiau nei 150 gyventojų, Radviliškio ir Plungės rajonuose – daugiau nei po 100 gyventojų atvyko atsiimti prizų. Ne ką mažiau Kvitų žaidime sekėsi ir Utenos, Marijampolės bei Telšių rajonų gyventojams – ten Kvitų žaidime dalyvavusiems teko daugiau nei po pusšimtį prizų“, – statistiką komentavo Valstybinės mokesčių inspekcijos Kvitų žaidimo projekto vadovas Rolandas Puncevičius.
Mokesčių inspekcija primena, kad žaidime dalyvauti galima registruojant tik fiskalinius kasos aparato kvitus, pažymėtus Fiskaliniu logotipu „LTF“, kurių suma ne mažesnė nei 1 euras. Fiskalinių kasos aparatų kvitų pavyzdžius ir visą aktualią su Kvitų žaidimu susijusią informaciją galite rasti internete, adresu kvituzaidimas.vmi.lt
Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parengta pagal Valstybinės mokesčių inspekcijos pranešimą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto