Paskutinę liepos dieną – du gaisrai

Iš medinės daržinės liko tik nuodėgulių krūva. Nuotrauka iš PGT archyvo

Paskutinė liepos pamaina Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje budėjusiems pareigūnams įsimins ilgam – per parą jiems teko vykti į du gaisrus.

Gaisras pastebėtas per vėlai

Trečiadienį, prieš dešimtą valandą, Žemaitijos gatve aidėjo vykstančių pagal iškvietimą ugniagesių gelbėtojų automobilių signalai – pareigūnai skubėjo į gaisrą Palnosuose.
Kai ekipažai atvyko į šios gyvenvietės buvusias sovietines fermas, vienas iš pastatų – medinė daržinė – jau skendėjo liepsnose. Pareigūnai gaisravietėje dirbo apie tris valandas, tačiau pastato išgelbėti nepavyko.
Per gaisrą taip pat apdegė apie dvidešimt rulonų šieno bei septyni kubiniai metrai lentų.
Įtariama, jog gaisras kilo dėl neatsargaus žmonių elgesio.
Pareigūnams pavyko nuo ugnies apsaugoti keturis pastatus – du sandėlius, svarstykles bei ūkinį pastatą, esantį už dešimties metrų nuo gaisravietės.

Moteris neįsileido giminaičių

Tuo pačiu metu, kai buvo malšinamas gaisras, pareigūnai gavo pranešimą, kad į vieną iš Žemaitijos gatvės 39-ojo namo butų senyva moteris neįleidžia giminaičių. Įtarta, kad butą savininkė gali būti mirusi.
Ugniagesiai gelbėtojai išpjovė pirmajame aukšte esančias balkono grotas, pro atviras duris pateko į vidų. Jie prie vidinių buto durų rado sutrikusią aštuoniasdešimtmetę buto šeimininkę, kuri negalėjo paaiškinti, kodėl nieko neįleido į patalpas.
Ankstų ketvirtadienio rytą bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad buvusio automobilių serviso pastate Viekšnių gatvėje matosi dūmai ir ugnies liežuviai.
Nuvykę ekipažai aptiko kelias degančias senas padangas, kurias greitai užgesino.

4 Atsakymai į “Paskutinę liepos dieną – du gaisrai”

 1. juokas parašė:

  Skambinom 112,tai kol isklausinejo ir kol atvyko is vieksniu iki tos darzines tik 4.5 km gaistrine, praejo daug laiko.per ta laika sudege praktiskai.isitikinau kad juokas is 112 pagalbos.

 2. neprivalomas vardas parašė:

  o gal ta moteriske tualete sedejo kai giminaiciai prie duru stovejo, tai negi moteriske puls atidaryti duru normaliai nepasikusi??? o DABAR GELBETOJAI TURES ATLYGINT UZ PATIRTUS NUOSTOLIUS

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Kaip baisu! Tai tikra nelaime.Uzuojauta nukentejusiems.

 4. kaimo gyventoja parašė:

  reikia būti atsargiems su rūkalais. Sos vyrai, o ten slampinėjate!!!!!!!!!!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto