Paskutinės sąskaitos už šildymą mažeikiškius pasieks vasarą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šildymo sezonas Mažeikių rajone buvo vienas ilgiausių. Daugumos daugiabučių namų radiatoriai nustojo šilti gegužės 10-ąją. Tad už suvartotą šilumos energiją sąskaitas mažeikiškiai gaus ir birželio mėnesį.
Praėjusį šildymo sezoną didžiausios sąskaitos šilumininkų buvo išrašytos už vasario mėnesį suvartotą šilumos energiją, o mažiausios – už praėjusių metų spalio mėnesį.
Šilumininkai teigia: šildymo sezonas praėjo be didesnių incidentų ir buvo išlaikytos vienos mažiausių šilumos kainų visoje Lietuvoje.

Šių metų vasario mėnesio sąskaitos už minėtą paslaugą gerokai paplonino mažeikiškių pinigines. Tai nulėmė spustelėjęs šaltukas, kuomet kai kuriomis dienomis lauko temperatūra nukrito žemiau nulio dvidešimt ir daugiau laipsnių, ir išaugusi šilumos kaina. Panašios sąskaitos mažeikiškius buvo pasiekusios ir už sausio mėnesį suvartotą šilumos energiją.
Praėjusį šildymo sezoną mažiausiai už suvartotą šilumos energiją mokėjo renovuotų daugiabučių namų gyventojai. Išryškėjo du lyderiai: per septynis šildymo sezono mėnesius mažiausiai už suvartotą šilumos energiją sumokėjo mažeikiškiai, gyvenantys Laisvės g. 222-ajame name. Ir tik spalio, lapkričio ir gruodžio mėnesiais vieno kvadratinio metro šildymas mažiau nei minėtame name atsiėjo Žemaitijos g. 23-ojo namo gyventojams. Šiuose namuose vieno kvadratinio metro šildymas svyravo nuo 4 centų spalio mėnesį iki 28 centų vasarį.
Brangiausiai praėjusį šildymo sezoną mokėjo viekšniškiai, gyvenantys Tirkšlių g. 7. Čia vieno kvadratinio metro šildymo kaina svyravo nuo 53 centų spalio mėnesį iki 1 euro 68 centų vasarį.

Visas rašinys –„Santarvės“ laikraštyje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto