Paskutinėse rungtynėse – pergalė

Nors ši dvikova nieko nebelėmė, atkaklios kovos, kai varžovai negailėjo vienas kito, netrūko. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Futbolo sezoną pergale baigė reprezentacinė miesto futbolo komanda „FK Atmosfera“.
Sezonas mažeikiškiams buvo ne itin sėkmingas – iškovotos tik dvi pergalės ir užimta devintoji vieta.

Veteranas atsisveikino trimis įvarčiais

Paskutinėse Lietuvos antros lygos Vakarų zonos rungtynėse mažeikiškiai namuose priėmė laipteliu aukščiau stovinčius „Akmenės SC“ futbolininkus. Nors šios rungtynės abiem komandoms nieko nelėmė, ekipos norėjo baigti sezoną gražia nata ir tai lėmė atkaklų ir permainingą žaidimą.
Sėkmingiau rungtynių pradžia susiklostė mažeikiškiams – po Antano Bulošo ir Tomo Bružo taiklių smūgių po pirmojo kėlinio jie buvo priekyje rezultatu 2:0. Kai antrajame kėlinyje A. Bulošas ir Deividas Zaleskis pelnė dar po vieną įvartį, atrodė, kad akmeniškių laukia sutriuškinimas. Tačiau pastarieji atsigavo, pelnė tris įvarčius ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Vis dėlto trečiasis Antano Bulošo taiklus smūgis vėl atkūrė dviejų įvarčių pusiausvyrą ir mažeikiškiai šventė pergalę rezultatu 5:3.
Zonos nugalėtoja tapo Šiaulių „Juventa-99“, antrąją vietą užėmė Telšių „Džiugas“, trečiąją – Plungės „Babrungas“. Mažeikiškiai per šešiolika rungtynių iškovojo dvi pergales, patyrė keturiolika pralaimėjimų ir tarp devynių ekipų liko devinti. „FK Atmosfera“ įmušė 16 įvarčių, praleido šešiasdešimt.

Komandos gyvavimas – būtinybė

Šios rungtynės buvo paskutinės oficialios rungtynės dvidešimt metų mūsų rajono komandose žaidusio A. Bulošo sportinėje karjeroje.
„Pagal rezultatus, pasirodėme šiemet blogiau negu praėjusį sezoną, tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad komanda buvo jauniausia lygoje – čia daugiausiai žaidė šešiolikmečiai septyniolikmečiai žaidėjai. Nors ir toks rezultatas, tačiau dalyvavimas šiose pirmenybėse yra būtinas – vaikai pažaidžia su vyrais, užsigrūdina, po to jie sėkmingai grumiasi savo amžiaus pirmenybėse“, – sakė sportinę karjerą baigęs Antanas.
Nuo futbolo jis nenutolo – treniruoja 2000 ir 2001 metų gimimo „FK Atmosfera“ jaunuosius futbolininkus, taip pat sakė žaisiąs už veteranus. Pasak jo, komandą būtina išlaikyti ir dėl to, kad vaikai auga ir jau po kelerių metų jo auklėtiniams bus labai pravartu žaisti už šią vyrų komandą.

One Reply to “Paskutinėse rungtynėse – pergalė”

  1. R. parašė:

    A.Bulošas treniruoja ir 2007 g.m. berniuku komanda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto