Paskutinėse sezono varžybose – apdovanojimai

Paskutiniais šalies čempionato medaliais šiais metais pasidabino (iš kairės) Arūnas Čiplys, Donatas Zaikauskas, Jurijus Stekolnikovas ir Darius Repšys. Nuotrauka iš klubo archyvo

Mažeikiškiai smiginio žaidėjai dalyvavo sezono uždarymo turnyre, kuris, jų lyderio teigimu, baigėsi ne taip sėkmingai, kaip tikėtasi.


Iškovotas sidabras ir bronza

Trakuose vyko paskutinis šiais metais stambus smiginio turnyras – Lietuvos smiginio čempionatas. Pirmąją varžybų dieną mažeikiškiai nerungtyniavo, o likusiose individualioje, porinėje ir komandinėje rungtyse dalyvavo net septyni Mažeikių DARTS klubo nariai. 
Arčiausiai šalies čempiono titulo buvo Arūnas Čiplys, kuris kovėsi individualios rungties finale. Deja, lemiamoje kovoje jam nepavyko – finalo rungtynes rezultatu 5:3 laimėjo ir čempionu tapo kaunietis Darius Labanauskas.
Vyrų porinėje rungtyje mūsų poros tarp prizininkų nepateko, komandinėje rungtyje Mažeikių klubo pirmoji komanda pralaimėjo šiauliškiams ir liko trečioje vietoje. Bronzos medaliais pasidabino Arūnas Čiplys, Jurijus Stekolnikovas, Donatas Zaikauskas ir Darius Repšys. Antroji klubo vyrų komanda liko devinta tarp trylikos komandų.


Ruošiasi kitiems metams 

Šiomis varžybomis baigėsi 2013 metų Lietuvos smiginio sezonas, keli klubo nariai planuoja vykti į Latviją, kur dalyvaus paskutinėse šiais metais Baltijos reitingo varžybose.
Mažeikiškiams jau antrus metus iš eilės nepavyksta iškovoti nugalėtojų vardų paskutinėse metų varžybose – pernai tokio pat rango turnyre iškovoti du sidabro apdovanojimai.
„Nors sezonas buvo sėkmingas – iškovotas ne vienas titulas, mažeikiškiai yra šalies smiginio reitingo lyderiai, tačiau jo pabaigos varžybų rezultatai nenudžiugino. Sportas yra sportas, rankų nenuleisime – toliau treniruojamės ir kitais metais planuojame svarių pasiekimų“, – sakė šiais metais net iki 25-os pasaulio geriausių smiginio žaidėjų reitingo vietos nužygiavęs Arūnas Čiplys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto