Paspirtukų istorija: daug klausimų ir mažai atsakymų

Meras Vidmantas Macevičius ir jo pavaduotoja Rūta Matulaitienė ir toliau už mokesčių mokėtojų pinigus reklamuoja elektrinius paspirtukus. Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Po balandžio 20 d. laikraštyje pasirodžiusio straipsnio „Verslui – pinigai, žmonėms – problemos?“ „Santarvė“ sulaukė reakcijos ir iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos, ir iš Mažeikių miesto seniūnijos. Buvo prašoma paneigti, patikslinti kai kurią straipsnyje pateiktą informaciją.
Siekiant tai padaryti, Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriui buvo išsiųsta 12 konkrečių klausimų, tačiau konkrečių atsakymų, deja, į juos nebuvo gauta.

Pažymėtina, kad nuo kovo mėnesio, kuomet prasidėjo Mažeikių rajono valdžios ir „Bolt Services LT“ bendrovės atstovų susitikimai, „Santarvė“ ne kartą prašė galimybės prisijungti bei nuotoliniu būdu dalyvauti šiuose pasitarimuose, tačiau kiekvieną kartą buvo gaunamas neigiamas atsakymas, argumentuojant, kad tai – „darbiniai pasitarimai ir susitikimai.“
Be to, buvo gautas pažadas, kad vėliau bus pateikta visa „Santarvę“ dominanti informacija. Pažadas lyg ir buvo įvykdytas – „Bolt Services LT“ elektrinių paspirtukų paslaugą rajono valdžia viešino ir reklamavo mažiausiai penkis kartus. Tačiau į klausimus, kiek ir kada „Bolt Services LT“ sumokėjo už leidimą teikti savo paslaugas Mažeikiuose, nebuvo atsakyta. Taip pat nebuvo įvardyta, kokie yra šios įmonės įsipareigojimai ir prievolės miestui.
Nepaisant to, „Santarvė“ toliau aiškinosi kai kuriuos klausimus, susijusius su elektrinių paspirtukų nuoma užsiimančios bendrovės „Bolt Services LT“ atėjimu į Mažeikius ir paslaugos teikimu.

Apie tai – penktadienio laikraštyje.

4 Atsakymai į “Paspirtukų istorija: daug klausimų ir mažai atsakymų”

 1. Nevažiavau, nevažiuosiu ir net bandyti nenoriu parašė:

  O čia tamstos Auksinis kardas su Giedrium turbūt to šviesaus pastato Mažeikių senamiestyje darbuotojai, kad tiek advokataujat.
  100 metų iš tų paspirtukų naudos – svaidosi pavenčiuos, pakampiuos po keletą parų. Kai važiuoja, tai važiuoja piemenys kaip galvas pametę.
  O valdžiai kad džiaugsmas – pamanyk, miestas ekologiškų transporto priemonių turi.

 2. Giedrius parašė:

  Juokas ima kai Santarvė bando užsiiminėti tiriamąja žurnalistika. Na jau, mielieji… gal prisiminkim jūsų ryšius su bebrais? Ar bent vieną tiriamąjį straipsnį parašėt kai bebrai valdė Mažeikius? Nebūkite Hipokritais. O už pritrauktą verslą į Mažeikius dėkojame, paspirtukai labai praverčia kai mieste nėra jokio išvystyto viešojo transporto.

 3. Auksinis kardas parašė:

  Oh, kad taip Santarvė būtų kibus į atlapus praėjusios kadencijos bebrams, bartkevičiui, kurie „atlikę namų darbus, atvedė į Mažeikių rajoną rimta investuotoją“….. Verslininkų asociacija taip pat vertėsi per galvą, jog klasterio Mažeikiuose nebūtų, nes gi niekas nebebūtų pas juos dirbęs, už alga bulkomis…..

 4. Anonimas parašė:

  veikla vykdoma visame Mažeikių mieste,o į Mažeikių biudžetą kelios dešimtys eur.. Kas tempia vargšą Mažeikių biudžetą,kokios įplaukos?Negi mažieji? Gi politikai tikrai pataikauja stambiam verslui, turinčiam daug nenaudojamų objektų ir žemės. Priešingu atveju verslinykai priimtų greitus ir racionalius sprendimus dėl nuostolingų turtų turėjimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto